Illuvium Coin Nereden Alınır ? ILV Coin Kaç TL ?

Illuvium Coin Nasıl Alınır

Illuvium ( ILV Coin ) , Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan  RPG oyunu olarak bilinmektedir. Kullanıcılar hem bu platforma oyun oynayarak eğleniyor hem de platformun yerel kripto para birimi olan ILV Coin kazanabilmektedirler. Peki son zamanlarda  dikkatleri üzerine toplamayı başaran Illuvium Nedir bu makalemizde bunu öğreneceğiz. ILV Coin Kaç TL ? Illuvium Coin Nereden Alınır ? Illuvium Coin Nasıl Alınır ? ILV Coin Nasıl Alınır ? Illuvium Coin Nedir ? ILV Coin Nedir ? Illuvium Toplam Arz !

Illuvium Coin Nedir ?

Illuvium ( ILV Coin ) , Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan  RPG oyunu olarak bilinmektedir. Kullanıcılar hem bu platforma oyun oynayarak eğleniyor hem de platformun yerel kripto para birimi olan ILV Coin kazanabilmektedirler. Illuvium çoğunlukla Ethereum ağı üzerindeki ilk  AAA oyunu olarak anılmaktadır.

Illuvium ‘ ın oyun içinde ki para birimi ILV ‘dir. Oyuncuların ILV kazanmaları ve kasadan pay hakkı alabilmeleri oyuncuların başarıları ile doğru orantılıdır ve Illuvium DAO yönetişim için kullanılmaktadır.

Illuvium Staking Nedir ? 

Kullanıcıların ekosistemden pay almaları ve para kazanmaları oldukça basittir. Sahip olunan ILV kripto paraları ile illivium sitesine bağlanarak üye olmanız mümkündür. Vermiş olduğunuz kripto para karşılığında ise ILV veya sILV alabilmekte ve saklayabilmektesiniz .

Illuvium Toplam Arz ! 

Illuvium Toplam Arz : 7.000.000 ILV’ dir.

ILV Coin Kaç TL ?

Önerilen Makaleler

Shirtum Coin Nedir ? SHI Coin Nasıl Alınır ?

2021’in En İyi ICO’su ! SMT Token Ön Satış Başladı !

BSCPAD Coin Nedir ? BSCPAD Nasıl Nereden Alınır ?

 ILV Coin Nasıl Alınır

Illuvium Coin Nereden Alınır ? ILV Coin Nasıl Alınır ?

Illuvium almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. ILV Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ise çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz. ILV Coin Kaç TL ? Illuvium Coin Nereden Alınır ? ILV Coin Nasıl Alınır ? Illuvium Coin Nedir ? ILV Coin Nedir ?

  • ILV Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Daha sonra , Bitcicoin alımı yaparak , Bitci paritesinde Fan Token satışlarına katılabilirsiniz .

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.