iExec RLC Nedir ? 1 RLC Coin Kaç TL ?

rlc coin kaç tl

iExec, bulut kaynakları için ilk pazar yerini oluşturmayı amaçlayan bir proje olarak bilinmektedir . RLC Coin, iExecRLC ekosistemindeki bulut kaynaklarının ticaretini ve kullanımını kolaylaştıran bir ERC-20 yardımcı program tokenıdır. RLC tokenı Binance’te işlem görmektedir.  Gilles Fedak ve Haiwu He iExec RLC ‘ nin kurucu ortaklarıdır. Peki tam olarak iExec RLC Nedir ? 1 RLC Coin Kaç TL ? iExec RLC Toplam Arz ! RLC Coin Nasıl Alınır ? RLC Coin Nereden Alınır ? 

iExec RLC ( RLC Coin ) Nedir ?

iExec, bulut kaynakları için ilk pazar yerini oluşturmayı amaçlayan bir proje olarak bilinmektedir . RLC Coin, iExecRLC ekosistemindeki bulut kaynaklarının ticaretini ve kullanımını kolaylaştıran bir ERC-20 yardımcı program tokenıdır. RLC tokenı Binance’te işlem görmektedir. IExec (RLC) merkezi olmayan bilişim hizmetlerine (bulut teknolojisi) odaklanmaktadır. Bulut bilişim sistemleri ise bugün Amazon, Microsoft, Azure ve Google gibi şirketler tarafından yönetilmektedir. Bulut teknoloji hizmetleri  güçlü bilgisayar ve donanımlara ihtiyaç duymadan sadece internet bağlantısının yeterli olduğu bu sistem büyük veya küçük ölçekli şirketler tarafından yoğun talep görmektedir. Bir ERC-20 token’ı olan iExec token ile kullanıcılar istedikleri zaman platformun kaynaklarına erişim sağlamak için kolayca ödeme yapabilmektedirler. Bütün bunların yanı sıra iExec, gücünün güvenilir off-chain bilgi işlemden geçtiğine inanılmaktadır. Temsilcisi, Ethereum Enterprise Alliance içindeki ‘Trusted Compute Working’ grubuna başkanlık etmektedir. Ayrıca platformun Blockchain için bir güvenilir bilgi işlem çözümü yayınlamak için Intel ile ortaklık kurduğu biliniyor.

RLC Coin kurucuları , Gilles Fedak CEO ve kurucu ortaktır. iExec üzerinde çalışmaya başlamadan önce, INRIA’da UC San Diego’da doktora sonrası araştırmacı olarak ve Paris-Sud Üniversitesi’nde ATER’de araştırma bilimcisi olarak çalışmıştır.

RLC Coin Nereden Alınır ? 

1 RLC Coin Kaç TL ?

iExec RLC Toplam Arz !

iExec RLC Toplam Arz : 86.999.785 RLC ‘dir.

Önerilen Makaleler

RLC Coin Nasıl Alınır ? – RLC Coin Nereden Alınır ?

iExec RLC almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. iExec RLC alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. iExec RLC Nedir ? 1 RLC Coin Kaç TL ? iExec RLC Toplam Arz ! RLC Coin Nasıl Alınır ? RLC Coin Nereden Alınır ? 

  • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN !
  • RLC Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.