ICON Coin Nedir? ICX Coin ! ICX Kaç TL ?

ICX Coin birlikte çalışabilirliğe odaklanan merkezi olmayan blok zincir ağıdır. ICON ‘un  blok zincir aktarım protokolü ile  Bitcoin  ve Ethereum  gibi bağımsız blok zincirleri birbirine bağlanabilir ve birbirleriyle işleme yapmalarına olanak sağlamaktadır. Peki , ICON Coin Nedir? ICX Coin ! ICX Kaç TL ? 1 ICON Kaç TL ? ICON Nasıl Alınır ?

ICON Coin Nedir ?

ICON Coin’i  Bitcoin Ethereum ve QTUM gibi çeşitli blok zincirleri birbirine bağlayan ve zincirler arası blok zincir platformu olarak tanımlanabilmektedir. ICON gibi birlikte çalışabilir katmanı olmadan imkansız olan zincirler arası kullanım durumun açmaktadır. ICON Network kendisini akıllı sözleşmeler yürütebilen BTF-DPos  Konsensüs protokolünü benimseyen ve DPoC ICON Network ‘Döngü Zinciri’ adı verilen tescilli bir blok zinciri motoru tarafından desteklenmektedir. Ayrıca saniyede yüzlerce işlem gerçekleştirme yeteneğine sahiptir.

ICX Coin Nedir ?

ICX Coin’in ki temel amacı bulunmaktadır. Bunlardan ilki, bir aracı kripto para olarak kullanılmasıdır. Diğer amacı ise ;Kore Üniversitesi   Konsorsiyumu için için blok zincir ekibi tarafından geliştirilen bir DApp tokeni olan ve bir çok kullanım  amacına hizmet edecek olan U-Coin için kullanılabiliyor. ICX ayrıca bir ICO platformu için ECR-20 gibi bir token olarak da kullanılabilmektedir.

ICON Döngü zinciri platformunu kullanarak , Icon Rebuplıc aracılığıyla bir blok zinciri toplulukları ekosistemini  birbirine bağlar. Rebuplıc aksi takdirde bağımsız olan blok zinciri organlarından oluşan federasyonun , yönetim başkanı görevini üstlenmektedir.

ıcx kaç tl

ICON Coin Kurucusu Kimdir ?

4 milyar dolar değerinde ve aynı zamanda popüler Kore Borsası Coinone’nin sahibi olan ve Koreli bir Fintech şirketi olan Dayli Financial Gourup tarafından kurulmuştur.

ICON Coin Kaç TL ? 1 ICX Kaç TL ?

ICON Coin  Toplam Arzı: 80.460.000 ICX

ICX Coin Nasıl Alınır ? ICON Coin Nasıl Alınır ?

ICON Coin   almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulaması olacaktır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. ICON Coin   Nasıl Alınır ?

yeni kripto paralar

ICON Coin  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman , ICON Coin    in çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , Binance üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz .

  • [stextbox id=’warning’ caption=’BİNANCE %20 BONUS LİNKİ’]Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ ![/stextbox]
  • Linke tıkladıktan sonra ; sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek için, Mail adresiniz ve  bir şifre oluşturmanızı istenmektedir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız ,oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama kodu gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı isteyecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunmaktadır. . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , Binance  üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

Önerilen Makaleler

KRİPTO TERİMLERİ ÖĞRENİN !
ETHEREUM NEDİR ? 1 ETH KAÇ TL ?
BİTCOİN NEDİR ? 1 BTC KAÇ TL ?
BİNANCE COİN NEDİR ? 1 BNB KAÇ TL ?

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.