Günlük, Zincir İçi Transfer Hacminde Yıllık Yüzde 369 Artış Kaydetti!

cardano
Abone Ol 

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson Kısa süre önce, Cardano da dahil olmak üzere çeşitli blok zincirlerinin günlük zincir üzeri transfer hacimlerini gösteren bir Coinmetrics tablosunu içeren bir tweet paylaştı. Cardano Günlük Zincir İçi Transfer Hacminde Yıllık Yüzde 369 Artış Kaydetti!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Cardano Günlük Zincir İçi Transfer Hacminde Yıllık Yüzde 369 Artış Kaydetti!

Veriler, Cardano’nun Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve Algorand dahil olmak üzere diğer blok zincirlerinin arka planında sırasıyla %15, %49, %79 ve %82 düşüşle %369’a varan zincir hacmi büyümesi gördüğünü gösterdi.

Görünüşe göre rapordan memnun olan Cardano‘nun kurucusu, hacimdeki artışın “spookyalfa”dan kaynaklandığını söyleyerek eleştirmenleri trolledi. “Hayalet işlemlerini önemli ölçüde artıran yeni hayalet oluşturucumuz sayesinde buna SpookyAlpha diyoruz” diye alay etti.

Cardano ağındaki işlemlerdeki artışa bir bakış atan Hoskinson, “Cardano hayalet işlemleri kullanıyor: süper etkili” diye şaka yaptı. Cardano geçmişte önemli eleştirilerle karşı karşıya kaldı ve en yaygın olanı “Hayalet Zincir” ile yapılan karşılaştırmalar.

Önerilen Makaleler

IOHK’ya göre , en son haftalık geliştirme güncellemesi olan Vasil sert çatalı için hazırlıklar son kilometrede olduğundan, ekibin odak noktası artık sonraki adımlara rehberlik edecek haftalık kilometre taşlarını takip etmek.

Raporda belirtildiği gibi, bir sonraki önemli kilometre taşı, Vassil yükseltmesi için yeni bir düğümün yanı sıra yeni Plutus yeteneklerine sahip olacak yeni CLI’nin ilk sürümünün piyasaya sürülmesidir. IOHK, önümüzdeki hafta planlarının yeni bir Vasil geliştirici test ağı oluşturmak ve ekosistem ortaklarının (geliştiriciler ve üçüncü taraf bileşen sağlayıcıları dahil) olmasını sağlamak için son testler üzerinde genişletilmiş bir geliştiriciler ve ekosistem ortakları grubuyla yakın işbirliği yapmak olduğunu söyledi.

IOHK ayrıca ağ geliştirme hakkında bilgi içeren bir tablo da sağladı. Şu anda, ADA üzerinde daha önceki 986’dan 992 proje inşa ediliyor. Cardano’da son dönemde toplam 89 proje başlatılırken, NFT projelerinin sayısı 5.796’ya yükseldi. Hafta boyunca Github toplam 2.769 ekledi, Cardano’nun yerel tokenları 4.9 milyonda kaldı.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.