Ana SayfaKripto Para HaberleriGoogle, Artık Bitcoin Reklamlarına İzin Veriyor

Google, Artık Bitcoin Reklamlarına İzin Veriyor

Google artık BlackRock and Co.'nun Bitcoin ETF reklamı yapmasına izin veriyor.

spot_img
  • Google reklamcılık politikaları, Amerikan Bitcoin ETF’leri için reklam yapılmasına izin verecek şekilde güncellendi. Bu gelişme Bitcoin’in benimsenmesinde bir başka önemli adımı temsil ediyor.

Şimdi Bitcoin’e Yatırım Yapmak için Buradan Kaydolun, Nisan 2024 Tarihindeki BTC Yarılanmasını Kaçırmayın!

  • Google, yeni Bitcoin finansal ürünleri ile halkın artan ilgisi arasında bir köprü oluşturuyor.
  • BlackRock ve Fidelity gibi Bitcoin ETF sağlayıcıları, dünyanın en büyük arama motorlarından birinde reklam vererek artık daha da fazla potansiyel müşteriye ulaşabilir.
  • BlackRock ve VanEck zaten yeni reklam seçeneğini kullanıyor , dolayısıyla Fideliy ve Ark Invest gibi diğer Bitcoin ETF sağlayıcıları da yakında onu takip edebilir. BlackRock yakın zamanda bir reklam videosuyla potansiyel müşterilere seslendi .
  • Ancak Google’ın kararı aynı zamanda dolandırıcı şirketlerin suistimal edilmesi riskini de yaratıyor.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar