Genesis Açıklamada Bulundu!

genesis verileri açıkladı

Genesis’e göre şirket, en büyük 50 alacaklıya karşı 3,6 milyar doları aşan yükümlülüklerini yerine getiremedi. Şirketin toplam borç yükümlülükleri 11 milyar dolara ulaşabilir. Genesis’ten Açıklama!

Genesis, borç yükümlülüklerinin miktarına ilişkin ön verileri açıkladı

The Block’a göre Genesis’e yakın kaynaklara dayandırılan şirket, borç yükümlülüklerinin ayrıntılı bir listesini hazırladı. Belgelere göre Genesis, toplam yükümlülükleri 11 milyar dolara kadar olan 100.000’den fazla alacaklısını listeledi. Genesis’in en büyük 50 alacaklısı yaklaşık 3.6 milyar doları oluşturuyor.

Özellikle en büyük alacaklılar listesinin başında 766 milyon dolarlık taleple Gemini Trust Company ve 280 milyon euroluk alacakla Hollandalı borsa Bitvavo yer alıyor. Şirketin Mirana ve Babel Finance kripto para fonlarına 150 milyon dolar borcu var.VanEck New Finance, Plutus Lending, Abra ve Cumberland DRW, toplam 100 milyon doları aşan taleplerle takip ediyor.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a şimdi kayıt olun, üstelik en yüksek komisyon iadesi ile (%20 referans kodu )

Özellikle, Genesis, kripto para tasarruf platformu Donut’tan özel yatırıma atıfta bulunarak, biri 500 milyon dolarlık da dahil olmak üzere birkaç büyük iddianın sahipliğini açıklamadı. Hukuk firmaları Kirkland & Ellis ve Proskauer Rose, Genesis alacaklılarıyla müzakere etmekle görevlendirildi. Genesis Global Trading, Perşembe günü geç saatlerde New York federal iflas mahkemesinde iflas koruması için başvuruda bulundu.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.