Flamingo Coin Nedir? FLM Coin Kaç TL? FLM Coin Nasıl Alınır ?

flamingo coin nedir
Abone Ol 

Flamingo Neo Blockchain tabanlı Poly Network iş birliktelik protokolü üzerinde geliştirilmiş, merkeziyetsiz finans platformudur. Peki Flamingo Coin Nedir? FLM Coin Kaç TL? FLM Coin Nasıl Alınır ? FLM Coin Nedir ?

binance kayıt

Flamingo Coin Nedir?

Flamingo Neo Blockchain tabanlı Poly Network iş birliktelik protokolü üzerinde geliştirilmiş, merkeziyetsiz finans platformudur. Flamingo bir kaç DeFİ uygulamasını tek ekosistemde birleştirmektedir. FLM Coin Nasıl Alınır ?

FLM ağının farklı bileşenlerinin bir kaç aşamada kullanıma açılması planlanmaktadır ve şu şekildedir;

 • Bitcoin, Ethereum, USDT, Neo, Ontology ve diğerleri için token wrapper: 23 Eylül 2020 tarihinde
 • Swap ve LP tokeni hisselendirilmesi: 30 Eylül 2020 ‘de
 • Üçüncü aşama ise kasasının piyasaya sürülmesi ,stablecoin emisyonu: 28 Ekim 2020 tarihindedir.
 • Perp’in piyasaya sürülmesi: 25 Kasım 2020’de
 • DAO’nun piyasaya sürülmesi: 23 Aralık 2020 tarihinde

flm nasıl alınır

FLM Coin Nedir ?

Flamingonun kurucusu, ağın temelini oluşturan ve Ethereum’un ana rakiplerinden birisi olan Çinli Girişimci Da Hongfei’dir.  Ayrıcı Da Hongfei Neo blockchain kurucu ortaklarında birisinin olmasının yanı sıra blockchain servisi şirketi olan OnChain ‘de kurucu ortaklarından dır. Falamingo kendini , Neo için birçok merkeziyetsiz finan aracı , merkeziyetsiz otonom kuruluş aracıyla ,kullanıcıları tarafından yönetilen ortak bir ekosistemde tekil bir platform olarak konumlandırılıyor. FLM Coin Kaç TL?

-İŞTE YENİ ÖN SATIŞA SUNULAN KRİPTO PARALAR –

FLM Coin Kaç TL ? 1 FLM Kaç TL ?

Anlık coin market sıralamasında 384 . sıradadır. Dolaşımdaki Arzı 150.000.000. iken Toplam arzına dair veri bulunmamaktadır.


 

FLM Coin Nasıl Alınır ?

almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulaması olacaktır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. Flamingo Coin Nasıl Alınır ?

Flamingo Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman , FLM Coin in çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , Binance üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz .

binance kayıt

 • Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ !
 • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek için , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı isteyecektir.
 • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
 • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama kodu gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
 • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
 • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı isteyecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
 • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , Binance  üyeliğiniz aktif olacaktır.
 • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .
 • YENİ ÇIKACAK COİNLER