Ana SayfaAltcoin HaberleriFinblox Coin Nedir? FBX Coin Yorum Geleceği!

Finblox Coin Nedir? FBX Coin Yorum Geleceği!

spot_img

Finblox Coin ( FBX Coin) Gateioda listeleneceğini duyurmasının ardından gözler projeye çevrildi ve sizler için FBX Coin ile ilgili detayları hazırladık. Finblox Coin Nedir? FBX Coin Yorum Geleceği!

FBX Coin alım-satım işlemine başlayabilmek için hemen buradan Gateio Borsasına kayıt olunuz

Finblox Coin (FBX Coin ) Nedir?

Finblox, Dragonfly, Sequoia Capital ve Coinfund tarafından desteklenen, kullanıcıların alım satım, staking, yapay zeka ve tahmin piyasaları yoluyla kripto varlıklarında 100 kata kadar ödül kazanmalarını sağlayan ve aynı zamanda hepsi bir arada kolay rampa seçenekleri sunan bir süper uygulamadır. Finblox eco, Finblox (“FBX”) tokeni tarafından desteklenmektedir.

Finblox, güvenli ve uyumlu bir platform içinde oluşturulmuş oyunlaştırılmış özelliklere sahip bir kripto süper uygulaması olmayı hedefliyor. Platformda, kullanıcılarının basit ve eğlenceli yollarla ayni ödüller kazanmak için satın alma ve ticaret yoluyla kripto ve dijital varlıklarını büyütmelerine yardımcı olacak çeşitli ürün ve hizmetler mevcut olacak.

Tüm ekosistemi birbirine bağlayan programlar ve özellikler tasarlamayı planlamaktadır. Her tasarım, araştırma departmanımız tarafından kapsamlı bir şekilde test edilir ve gözden geçirilir ve kullanıcı tavsiyeleri ile geri bildirimleri dikkate alınır.

Kullanıcılarımızın kriptolarını hızlı, güvenli ve verimli bir şekilde değiş tokuş etmelerine ve aktarmalarına olanak tanıyan bir Katman-1 protokolü oluşturacaklardır.

Gelecekte, kripto ve blockchain teknolojisini kullanarak verimli bir şekilde çalışan ve tüm yeniliklerimizin enterpolasyona sahip olmasına izin veren birbirine bağlı bir sistem oluşturmayı umuyoruz. Ekibimiz ve kaynaklarımızla Finblox, zamanını ve enerjisini teknolojimizi iyileştirmenin daha verimli yollarını keşfetmeye harcayacaktır – ağlarımızla ilgili olarak maliyeti iyileştirmek ve işlem hızlarını artırmak gibi.

İlginizi çekebilir

FBX Coin kurucusu kim?

FBX Coin kurucusu Peter Hoang’dir. Peter Hoang, Güneydoğu Asya’da dijital varlıkların benimsenmesinde devrim yaratıyor.
Finblox’un Kurucu Ortağı ve CTO’su Dmitriy Paunin, Güneydoğu Asya’daki hızlı büyüyen lider şirketlerde başarılı bir geçmişe sahiptir.

Finblox Coin toplam arzı kaç?

Finblox Coin toplam arz:

Finblox coin ICO fiyatı nedir?

FBX ICO fiyatı: $0.006000

FBX Coin nasıl alınır?

FBX Coin ticaretine başlamak için öncelikle makale girişinde bulunan link üzerinden borsaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra yapacağınız ilk işlem KYC doğrulaması olmalıdır.

FBX Coin yorum, geleceği

Finblox için süper uygulama, verimlilik, uyarlanabilirlik ve toplu ölçeklenebilirlik göz önünde bulundurularak oluşturulmalıdır. Finblox platformu kullanıcılara güçlü, güvenli bir katman üzerine inşa edilmiş birçok program ve hizmeti güvenle sunabilir.

Ayrıca eğlence, finans ve yaşam tarzı amaçları için gezinmesi kolay bir arayüz tasarlanacaktır. Ve her programın tasarımı, kullanıcıların kripto zenginliklerini çeşitli eğlenceli yollarla oluştururken keyif almaları ve son kullanıcıların eğlenmesi için tek bir platformda kolayca erişilebilir hale getirmeleri için heyecan verici ve basit olmaktır.

Finblox, geliştirme ekibi modüler mikro uygulamalar oluşturup süper uygulamaya dağıttığı bir ekosistem aracılığıyla son kullanıcıların bir dizi kripto hizmetine erişme ihtiyacını çözmeye çalışıyor. Bu sağlayıcı ekosistemi, uygulama içinde daha geniş bir hizmet yelpazesine kolay erişim sağlayarak süper uygulamanın değerini de artırır. Bu nedenle Finblox SuperApp, dijital kripto varlıklarını depolamak ve ticaretini yapmak için uygun, güvenli ve eğlenceli yollar arayan son kullanıcılar için birden fazla kripto uygulamasına olan ihtiyacı birleştirip değiştirebilecek. Kripto ihtiyaçlarınız için hepsi bir arada bir yer.

Finblox, Coin projesi henüz çok yeni bir proje olup, söz konusu listeleme  gerçekleşip gerekli verilerin oturmasının ardından bölüm yeniden güncellenecektir.

Makalede yer alan bilgilerin sadece bilgilendirme amaçlı olup, yazım sırasındaki veriler olduğu unutulmamalıdır. Kullanıcılar yatırım yapmadan önce mutlaka bireysel araştırmasını yapmalıdır.

Finblox yatırımcıları

 • Sekoya Başkenti
 • CoinFund
 • Yusufçuk Başkenti
 • Ventura
 • Emfarsis
 • İlk Kontrol Girişimleri
 • Başkent Sezonu
 • Kyros Girişimleri
 • MSA Sermayesi
 • Turuncu Dao

FBX ICO yol haritası

 • FinEarn (27 Ekim 2021) 
FinEarn, kullanıcıların dijital varlıklarını yatırmalarına ve uygun dijital varlıklarının Finblox’tan – “Ödüller” olarak anılan – izin verilen durumlarda dijital varlıklar veya diğer belirteçler biçiminde olan bir getiri alabileceği bir sözleşmeye girmelerine olanak sağlamak için tasarlanmıştır.
 • Kripto Ödeme Ağ Geçidi (27 Ekim 2021) 

Kullanıcılar, uygun banka/kredi kartlarını kullanarak Moonpay aracılığıyla kripto satın alabilir ve satın alma işlemi tamamlandıktan sonra otomatik olarak FinEarn’ün keyfini çıkarabilir.

 • Fin Havuzu (9 Ağu 2022) 

Finblox’un Havuz Partisi, Finblox’ta kripto tutarak ödüller kazanma şansı veren haftalık bir ödül biriktirme havuzudur.

 • FinSwap (10 Ağu 2022)
FinSwap, Finblox platformu içinde bir kripto ticareti gerçekleştirmenize, kâr elde etmenize veya portföyünüzü basitçe yeniden dengelemenize olanak tanır.
 •  DestinyX (7 Aralık 2022)

DestinyX, dünya çapındaki kullanıcıların popüler küresel etkinliklerin gelecekteki sonuçlarını doğru bir şekilde seçerek ödüller kazanmalarını sağlayan çevrimiçi tahmin pazarları platformudur.

 • FinP2P (20 Aralık 2022)
FinP2P, kullanıcıların yerel ödemeleri kullanarak diğer kullanıcılarla doğrudan kripto satın almasına veya satmasına olanak tanır.
 • FinLaunch (12 Mayıs 2023)

Web3 projelerini hazırlamak için Launchpad.

 • AI-FinGPT (15 Mayıs 2023)

Finansal karar verme sürecinize yardımcı olacak gelişmiş yapay zeka algoritmalarıyla donatılmış bir finansal danışman sihirbazı olan FinGPT. FinGPT, güçlü analiz yetenekleriyle, finansal verilerdeki insanların tanımlaması zor olabilecek karmaşık kalıpları ve eğilimleri tanıyarak bilinçli kararlar vermenize yardımcı olur.

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar