Ana SayfaSponsorlu MakalelerFatBoy: Eziyetten Kurtulun, $FATTY Kargaşasını Kucaklayın!

FatBoy: Eziyetten Kurtulun, $FATTY Kargaşasını Kucaklayın!

FatBoy ekibi, oyun endüstrisinde kanıtlanmış bir başarı geçmişine sahip, kalplerini ve ruhlarını beş temel değeri bünyesinde barındıran bir oyun yaratmaya adayan, birbirine sıkı sıkıya bağlı bir gruptur.

spot_img

Heyecandan çok angarya gibi hissettiren aynı eski “kazanmak için yorul” kripto oyunlarından bıktınız mı?

FatBoy, baharatlı bir meme ve sizde kalıcı bir izlenim bırakacak komik, son derece ilgi çekici bir Play-to-Earn deneyimi sunarak statükoya meydan okuyor.

Üstelik FatBoygame, $FATTY tokenları kazanırken ona sevgi ve pizza göstermek için tombul MEME karakterinizi seçmenize olanak tanır. Ayrıca oyun, kruvasandan daha hızlı parçalanan diğer blockchain oyunlarından farklı olarak son derece sağlam tokenomikler sunuyor.
Bazı büyük ödüllerin kilidini açmaya hazır mısınız? Hadi bir FatBoy yetiştirelim!

Cüzdanınıza ve FatBoy’unuza $FATTY-ning

FatBoy, Web2 kullanıcıları için token gerektirmeden Oynaması Ücretsiz seçeneğiyle parlıyor; yalnızca saf, katıksız eğlence. Ancak Web3 oyuncuları için bu bir Oyna-Kazan cennetidir.
FatBoy’unuzun sağlığına ne kadar çok yatırım yaparsanız o kadar çok kazanırsınız! İşte döküm:

1. FatBoy Takım Arkadaşınızla Tanışın

Mükemmel FatBoy’unuzu, MEME Tamagotchi arkadaşınızı seçin ve akıllıca seçim yapın. Onun mutluluğundan ve dolayısıyla ödüllerinizden siz sorumlusunuz.

2. Onu Sevgiyle Yıkayın

Zorluklara katılın ve Metaverse’deki en iyi FatBoy bakıcısı olun! FatBoy’unuzu mutlu, gülümseyen ve iyi beslenmiş tutun; karşılığında sizi $FATTY tokenlarıyla ödüllendirecektir.

3. Eğlencenin Kilidini Açın

FatBoy’unuzu destansı ekipmanlarla satın alın, en sevimli evcil hayvanları bulun ve strateji hayati önem taşıdığı için oyun sürenizi nasıl en üst düzeye çıkaracağınızı keşfedin!

4. Mini Oyunlar Keyfi

FatBoy’unuzu eğlendirecek birçok ödüllendirici aktiviteye hazır olun. Zeka oyunlarından, spor karşılaşmalarından, yemek pişirme yarışmalarından ve sanatsal taraftan bahsediyoruz.

5. O $FATTY’yi Kazanın

Tüm özveriniz karşılığını veriyor! FatBoy’unuzu mutlu etmek ve zorlukların üstesinden gelmek sizi tatlı, tatlı $FATTY tokenlarıyla ödüllendirecek.

FatBoy’un yenilikçi Play-to-Earn sistemi aynı zamanda sürdürülebilir ve ödüllendirici bir deneyim sağlar; bu nedenle eğlenceye katılın, FatBoy’unuzu iyi besleyin ve $FATTY yığınınızın pizza sevginizden daha hızlı büyümesini izleyin.

Eğlenceyi Sürdüren Ekosistem

Yalnızca oyun içi ödüllere dayanan diğer oyunların aksine FatBoy daha büyük düşünüyor. Bu proje, güçlü tokenomiklerin yanı sıra, ön satış, staking ve gelişen bir topluluk gibi özelliklerle kullanıcıları bağlı tutmayı ve ödüllendirmeyi amaçlıyor.

FatBoy’un size eğlence, kahkaha ve potansiyel olarak kazançlı kripto ödülleri için uzun vadeli bir yol sunarak burada kalacağından emin olabilirsiniz.

FatBoy Tokenomikleri: Başarının Reçetesi

$FATTY tokenlarının toplam arzı 1.000.000.000 civarında, yani şu şekilde:

 • %41’i, Haziran 2024’ün sonunda başlayacak olan satış öncesi aşamalara aittir – bu fırsatı yakalayın; çünkü $FATTY tokenını 0,016 $ karşılığında 0,030 $’a atlamadan satın alabilirsiniz;
 • Arzın %7’si VC turuna tahsis edilmiştir;
 • %5’i FatBoy takımına gidecek;
 • $FATTY’nin %12’si likidite havuzlarına gidiyor;
 • %10’u stake etmeye gidiyor;
 • %10’u oyun içi ödülleri temsil eder;
 • %1’i beta test ödüllerine gidiyor;
 • %2’si tüm danışmanlarına gider;
 • %11’i pazarlama promosyonlarına gidiyor;
 • %1’i İlk DEX Teklifine gider.

Ancak $FATTY sadece kazanmakla ilgili değil, aynı zamanda stratejik olarak harcamakla da ilgilidir!

Bu premium oyun içi para birimi, FatBoy’unuz için harika şeyler satın almanızı sağlayarak onun mutlu kalmasına ve zorlukların üstesinden gelmesine yardımcı olur. Bunu, oyununuzu kişiselleştirmenize ve zafere giden yolunuzu güçlendirmenize olanak tanıyan bir güçlendirme dükkanı olarak düşünün.

FatBoy: Oyuncular Tarafından Oyuncular İçin Geliştirildi

Fatboy’un arkasındaki ekip sadece geliştiricilerden değil, aynı zamanda tekrarlayan, ödüllendirici olmayan Play-to-Earn deneyimlerinin hayal kırıklığını anlayan Cleevio ile tutkulu bir uyum içinde çalışıyor.

Bu nedenle FatBoy ekibi, oyun endüstrisinde kanıtlanmış bir başarı geçmişine sahip, kalplerini ve ruhlarını beş temel değeri bünyesinde barındıran bir oyun yaratmaya adayan, birbirine sıkı sıkıya bağlı bir gruptur:

 • Önce eğlence;
 • Sürdürülebilir ekosistem;
 • Ödüllendirici oyun;
 • En iyi haliyle topluluk;
 • Şeffaflık;

Peki oyununuzu geliştirmeye ve FatBoy’u mutlu etmeye hazır mısınız?

FatBoy Çılgınlığına katılın!

Resmi web sitesini ziyaret ederek ve teknik incelemeye göz atarak bu devrim niteliğindeki projenin derinliklerine inin. X (Twitter), Discord, Instagram ve Telegram‘daki canlı topluluğa katılın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar