Ana SayfaAltcoin HaberleriY8U Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Y8U Coin Nedir, Nasıl Alınır?

spot_img

Y8U.ai, dijital klonların oluşturulması ve merkezi olmayan şekilde depolanması için tasarlanmış, kullanıcı içeriğine ve gizliliğine önem veren bir Web3 protokolüdür. Bu yazımızda Y8U Coin nedir, nasıl alınır sorularının cevabını vereceğiz. 

Y8U Coin Alım-Satım Yapmak İçin Buradan Kaydolun, Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Y8U Coin Nedir?

Y8U, yapay zeka endüstrisinin etik ve sürdürülebilir kullanımını ele alarak yapay zeka teknolojisinin benimsenmesini kolaylaştırmak için Humans.ai tarafından Yapay Zeka Blok Zinciri üzerinde kuluçkalanacak ilk projedir.

“İçinizdeki sonsuzluğu” temsil eden Y  U (veya basitlik açısından Y8U), herhangi bir kullanıcının, içerik oluşturucunun, ünlünün veya sanatçının kendi özelliklerini (yüz gibi) kullanabileceği bir ekosistem yaratmayı amaçlayan çığır açıcı bir projedir.

Yapay Zeka alanında Y8U projesi, sanal dünyayla etkileşim şeklimizi yeniden tanımlamak için yapay zeka ve blok zincirinin gücünü birleştirerek dijital kimlikte devrim niteliğinde bir atılım olarak yaratıldı.

Y8U yalnızca başka bir Web3 çerçevesi değildir; Kullanıcı onayına ve gizliliğine öncelik verirken yapay zekaya hazır verilerin depolanmasını merkezi olmayan bir hale getirmek için tasarlanmış, ezber bozan bir özelliktir. Sorunsuz entegrasyon sayesinde Y8U, kullanıcılara, ister ses kayıtları ister yüz taramaları olsun, verilerinin kontrolünü verir ve sahiplerine daha fazla değer yaratmak için bu verilerin AI geliştiricileri ve yaratıcıları tarafından nasıl kullanılacağını belirleme yetkisi verir.

Y8U Coin Nasıl Alınır?

Y8U coin Gate.io borsasında listelidir. Satın almak yada ticarete katılmak için aşağıdaki adımları takip ediniz;

  1. Buradan Kaydolun
  2. Y8U/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma başlayabilirsiniz. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar