EVERY GAME Coin Nedir? EGAME Coin Teknik Analiz!

EVERY GAME Coin nedir

EVERY GAME (EGAME Coin), mevcut içerik endüstrisinin ve blok zinciri teknolojisinin sorunlarını çözmesinin yanı sıra, eksikliklerin üstesinden gelmek için yollar önerir ve içerik üreticileri, dağıtımı ve tüketicilerin yatay bir yapısını amaçlar. Peki tam olarak EVERY GAME (EGAME Coin) Nedir, Nasıl Alınır? EGAME Coin Teknik Analiz!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

EVERY GAME (EGAME Coin) Nedir?

EVERY GAME(EGAME Coin) ortaklardan ve bağımsız oyun geliştiricilerinden blockchain oyunlarını çeken bir oyun platformu projesidir. EGMAE tokenları, oyun oynamak ve ürün satın almak için kullanılır.

NFT pazarında içerik alımları ve komisyonlar için de kullanılmaktadır. NFT pazarına ayrıca zincirler arası ve diğer ağlardaki ödemeler için ödeme yapılacaktır.

EVERY GAME(EGAME), mevcut içerik endüstrisinin ve blok zinciri teknolojisinin sorunlarını çözer ve eksikliklerin üstesinden gelmek için yollar önerir ve içerik üreticileri, dağıtımı ve tüketicilerin yatay bir yapısını amaçlar.

Blok zinciri teknolojisini mevcut içerik hizmeti endüstrisi ve yapısı ile birleştirerek halka açık ve özel blok zincir teknolojilerini rasyonel bir şekilde uygulamayı planlıyor. Bu amaçla, EVERY GAME(EGAME) ekosistemi, blok zinciri işleme hızını gerçekçi bir şekilde eşleştirmek ve ideal teoriyi hariç tutmak için büyük ölçüde iki aşamadan oluşur.

Online içerik platformu olarak iş modelini ve işlem akışını birçok değişkeni kucaklayacak şekilde tamamlayarak hızlı hizmet vermeyi planlamaktadır. EVERY GAME (EGAME) büyük ölçüde harici olarak kullanılan tokenlara, platform içinde çalışan sanal paraya ve bir banka sistemine bölünmüştür. Bunlar EVERY GAME(EGAME) temelini oluşturan üç unsurdur.

Oyun Tokenı: EVERY GAME‘nin token adı EGAME Coin‘dir ve ilk olarak ERC-20’ye göre verilir. Platform içerisinde kullanılan sanal paraya EGM(EVERY GAME Money) adı verilir ve platform açıldığı anda kontrol edilebilir. EGAME, Every Game’de (EGAME) anahtar para birimi rolünü oynayarak istikrarlı bir ekosistem oluşturmak için tasarlanmıştır.

E-Banka Sistemi: Biraz yabancı olabilecek bir kavram olan banka sistemi, EVERY GAME‘ın (EGAME) gücüdür. Banka sistemi kavramı, makroekonomideki kesirli rezerv sistemini ifade eder.

EVERY GAME‘da (EGAME), üreticiler, distribütörler ve tüketiciler farklı açılardan sorunsuz bir token arzına sahip olmalıdır ve bunun için sistematik olarak hazırlanan cihaz banka sistemidir. Referans olarak, Japonya’nın rezerv oranı %0,8, ABD %0 ve Kore %7’dir.

EGAME, banka sistemi en istikrarlı akışı sağlamak için token ihracının %15’ini tahsis eder.

OYUN Parası: EVERY GAME içerisinde yaygın olarak kullanılan EGM(EVERY GAME Money), içerik üreticileri için bağımsız bir ekosistem oluşturmak için tasarlanmıştır.

İş modellerinin evrensel olarak uygulandığı ve uygulanmadığı sektörler vardır ve tüm içeriğin tek bir kuralı varsa, EGAM çok faydalı olabilir. Ancak gelir elde etmeye yönelik iş modeli sürekli değişmektedir ve içerik üreticisinin isteğine göre çeşitli şekillerde sunulabilmektedir.

Bunu tamamen kabul etmek ve uygulamak için platform içerisinde EGM(EVERY GAME Money) geliştirilmiştir. EGM(EVERY GAME Money), her içerik üreticisi veya firma için bağımsız bir ekosistem kurarak hizmet talep edilmesini mümkün kılar.

Mevcut blok zinciri projelerinin yalnızca bir tokenı var ve ekosistemi zorla birbirine kenetliyor ve gerçekte meydana gelen çeşitli sorunları çözemedikleri birçok durum var.

EVERY GAME(EGAME) bunu aşar ve iş çeşitliliğini canlandırarak yaratıcı düşünceyi aktif olarak destekler. Ek olarak, EGM(EVERY GAME Money), EGAME ölçeklenebilirliğini kolaylaştırır ve oyun içi öğeleri ve kuponları, ayrıca NFT düzenlemelerini ve işlemlerini sorunsuz bir şekilde kucaklayabilen bir cihaz sağlayabilir.

(EGAME) en büyük avantajlarından biri bağımsız bir ekosistemi desteklemektir.

egame coin

Sistem Nasıl Yapılandırılır

Ödeme: Ödeme için, EGAME’deki EGM, ERC-20 tabanlı bir yardımcı program simgesi olan EGAME Token kullanılarak platform içinde değiştirilir.

Depozito: Oyun şirketleri tarafından düzenlenen ön kayıt etkinliklerine ve etkinliklere katılım ve para yatırma hizmetini kullanarak diğer avantajlar.

Reklam: Kullanıcıların reklamlarından elde edilen gelir, kullanıcılar ve geliştiriciler ile EGAME arasında belirli bir oranda bölünür.

Hesap: Geliştiriciye, EGAME’nin kar mutabakatı EGM tarafından yapılır ve EGM, belirli bir süre veya belirli bir yüzde depozito (iade ve diğer işlemler tamamlanır) sonra ödenir.

Operasyon Yönetimi: Geliştiricinin içerik kaydından kullanıcı yönetimi ve yerleşimine kadar EGAME’de tek seferde yönetmek mümkündür.

NFT ve Oyun Öğesi Takas Etme: Güvenli ve hızlı öğe işlemi için, halka açık blok zinciri EGAME içinde gerçekleşir. Hem oyun öğeleri, kuponlar hem de NFT’ler takas edilebilir.

EVERY GAME Coin
Every Game Kurucuları

EVERY GAME Toplam Arzı Ne Kadar?

EVERY GAME Toplam Arz: 10.000.000.000 EGAME’dir.

EGAME Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

EGAME Coin, alım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Söz konusu sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizin ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. EGAME alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilmektesiniz.

  • Diğer Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

EGAME Coin Teknik Analiz!

Gerçek zamanlı toplu EGAME Coin alım-satım derecesini görebilirsiniz. EGAME/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgikripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir. EGAME Coin Teknik Analiz!

 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.