EtherPoW (ETHW) Ekibi Uyardı, Dikkat!

EtherPoW
Abone Ol 

EtherPoW Ethereum fork ekibi, sosyal medyada resmi projeler gibi görünen sahte hesapların ve web sitelerinin çoğalması konusunda toplumu uyardı. EtherPoW, ETHW’nin Sahte Dağıtımları Konusunda Uyardı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

EtherPoW, ETHW’nin Sahte Dağıtımları Konusunda Uyardı!

EtherPoW (ETHW) açıklamasına göre, kripto topluluğunun üyeleri, sahte hesapların ve proje web sitelerinin büyük bir dağılımının olduğu sosyal ağlarda dolandırıcılık kampanyasının kurbanı olabilir.

Proje ekibi, ETHW’nin tek resmi dağıtımının otomatik olarak gerçekleştiğini ve 16 Eylül’de sona erdiğini vurguladı. Planlanmış ek dağıtım turu yoktur.

Önerilen Makaleler

Dolandırıcıların kurbanı olmaktan kaçınmak için EtherPoW, kripto varlık sahiplerinin sosyal medya hesap adreslerine dikkat etmelerini, “ücretsiz” ETHW eşantiyonlarından ve kişisel veri veya cüzdan verisi alışverişinden kaçınmasını tavsiye ediyor.

Eylül ayının başlarında, bilgisayar korsanları PwC Venezuela’nın 37.000’den fazla takipçisi olan Twitter hesabını hackledi . Saldırganlar, kimlik avı bağlantıları içeren ücretsiz bir XRP hediye mesajı yayınlamıştı.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.