Ana SayfaCoin Yorum - AnalizEthena (ENA) Coin Fiyat Tahminleri

Ethena (ENA) Coin Fiyat Tahminleri

ENA kazanmak için BNB ve FDUSD stake eden kullanıcılar, tahta oynaklığından ve arbitraj fırsatından yararlanmak isteyen yatırımcılar ENA'nın açlışı fiyatını ve ilerleyen tarihlerdeki fiyat tahminlerini merak ediyor. 

spot_img

Binance Launchpool tarafından duyurulan Ethena yoğun bir ilgiyle karşılaştı. Kullanıcılar Binance platformunda BNB ve FDUSD stake ederek ücretsiz Etna coin kazanacaklar. Bu yazımızda 2 Nisan 11 TSİ’de listelenmesi beklenen Ethena (ENA) coin fiyat tahminleri / tahmini Nisan, Mayıs, Haziran 2024 verilerinden bahsedeceğiz.

Şimdi Ethena (ENA) Coin Satın Almak için Buradan Kaydolun, Bonus Kazanın!

Ethena (ENA) Coin Fiyat Tahminleri

Ethena ENA coin listelemesi ilk kez Binance borsasında gerçekleceşek. Listelemenin TSİ 11’de gerçekleşmesi bekleniyor. ENA kazanmak için BNB ve FDUSD stake eden kullanıcılar, tahta oynaklığından ve arbitraj fırsatından yararlanmak isteyen yatırımcılar ENA’nın açlışı fiyatını ve ilerleyen tarihlerdeki fiyat tahminlerini merak ediyor.

Bilgi kripto olarak ENA coin dolaşan arzı ve TVL hakkında çeşitli analizler yaparak, bir fiyat tahminine ulaşabildik. Altcoin ilk listelemede 1.4 Milyar adet ile piyasada yer alacak. Daha önceki Binance projelerine baktığımızda benzer arza Altlayer sahip. Anlık olarak Altlayer dolaşan arzı 1.1 Milyar adet. ENA coinde daha fazla hype’ın’da olacağını varsayarsak açılış fiyatının 1.5 – 0.35 arasında olmasını bekliyoruz. 

Fiyat aralığının bu kadar geniş olmasının ana nedeni bazı borsaların açılışta fiyat oynaklığı yüzünden yüksek rakamlardan parite açması. Tüm bu oynaklıklar kalktıktan sonra fiyat 0.35 – 0.85 Dolar arasında dalgalanabilir.

Tahta Açılışına Dikkat Edin

Bazen yeni parite açılışlarında limit alım nedeniyle fiyat uzaya kadar çıkabiliyor. Dolaşan arz, tvl tahmini olarak belliyken coinin 5 dolar 10 dolar seviyelerine ulaşması pek mümkün gözükmüyor. Bu nedenle tahta açılışında daha da yükseliyor düşüncesiyle fiyat analizi yapmadan ticarete katılmak büyük risk doğurabilir.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar