Ana SayfaAltcoin HaberleriEthena (ENA) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Ethena (ENA) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Ethena'nın sentetik doları USDe , delta riskten korunma hisseli Ethereum teminatı ile elde edilen para için ilk sansüre dayanıklı, ölçeklenebilir ve istikrarlı kripto-yerel çözümü sağlayacak.

spot_img

Binance 50. Launchpool projesi olarak Ethena (ENA) coi projesini duyurdu. Kullanıcılar BNB ve FDUSD stake ederek ücretsiz ENA Coin kazanabilecekler. Bu yazımızda Ethena (ENA) Coin nedir, nasıl alınır, nereden alınır, airdrop dağıtımı hakkında tüm verileri sizlerle paylaşacağız. 

Şimdi Ethena (ENA) Coin Kazanmak için Buradan Kaydolun, Bonus Kazanın!

Ethena (ENA) Coin Nedir?

Ethena, küresel olarak erişilebilen dolar cinsinden tasarruf aracı olan ‘İnternet Tahvili’nin yanı sıra, geleneksel bankacılık sistemi altyapısına bağlı olmayan para için kriptoya özgü bir çözüm sağlayacak, Ethereum üzerine kurulmuş sentetik bir dolar protokolüdür.

Ethena’nın sentetik doları USDe , delta riskten korunma hisseli Ethereum teminatı ile elde edilen para için ilk sansüre dayanıklı, ölçeklenebilir ve istikrarlı kripto-yerel çözümü sağlayacak. USDe, zincir üzerinde tamamen şeffaf bir şekilde desteklenecek ve DeFi genelinde ücretsiz olarak oluşturulabilecek.

USDe sabitleme istikrarı, protokolde tutulan teminatlara karşı delta riskten korunma türev pozisyonlarının kullanılmasıyla sağlanır.

‘İnternet Tahvili’, kullanıcılar için dolar cinsinden bir tasarruf aracı olarak işlev görebilecek ilk zincir içi kripto-yerli ‘tahvil’i oluşturmak için, stake edilmiş Ethereum’dan elde edilen getiri ile kalıcı ve vadeli piyasalardan gelen fonlama ve temel spreadi birleştirecek.

Ethena (ENA) Coin Nasıl Alınır?

Ethena (ENA) coin satın almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. BNB ve FDUSD stake ederek ENA kazanmak için tıklayabilirsiniz.

İlk listeleme Binance borsasında gerçekleşecektir. Bu tokenın belirtilen zaman çizelgesinden önce satışa sunulduğu yönündeki tüm iddialar yanlış reklamdır. Fonlarınızın güvenliğini sağlamak için lütfen kendi araştırmanızı yapın.

Listelemeden Sonra Satın almak için;

  1. Buradan Binance’e Kaydolun
  2. Doğrulamaları Tamamlayın.
  3. Hesabınıza kripto para yada Türk Lirası aktarın.
  4. Daha sonra ENA/BTC, ENA/USDT, ENA/BNB, ENA/FDUSD ve ENA/TRY işlem çiftlerinde ticarete başlayabilirsiniz. 

Ethena ENA Coin Nasıl Alınır?

Ethena ENA Coin ilk önce Binance borsasında listelenecektir. Listeleme tarihi 02.04.2024 11:00’de (TSİ)’dir. Bu zaman diliminden önce herhangi borsa listelemeyez. Lütfen dolandırıcılara dikkat ediniz. 

Ethena ENA Coin Airdrop Dağıtımı

Daha önce Ethena platformunda Ethena stabil coini olan USDe destekleyen, likidite ekleyen platform görevlerini yerine getiren kullanıcılar Airdrop olarak ENA Coin kazanacaklardır.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar