Ana SayfaKripto Para HaberleriBonusBlock (BONUS) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

BonusBlock (BONUS) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Bonusblock, projeleri ve kullanıcıları tek bir platformda sorunsuz bir şekilde birbirine bağlayarak, kaliteli kullanıcılara ve Kilit Fikir Liderlerine (KOL'ler) önemli ücretler kazanma ve kendilerini tanıtma fırsatı sunarken, projelerin doğrudan değerli katkılar elde etmesine olanak tanır.

spot_img

2024 yılında yeni kripto para projeleri büyük hype yaşıyor. Daha önce ön satışı yapılan BonusBlock projesi yoğun ilgiyle karşılandı. Bu yazımızda, BonusBlock (BONUS) coin – token nedir, nasıl alınır, nereden alınır, sorularının cevabını vereceğiz. 

BONUS Coin Ticaretine Katılmak İçin Buradan Kaydolun, Kripto Boğasını Kaçırmayın!

BonusBlock (BONUS) Coin Nedir?

BonusBlock, önemli bir sorunu çözerek kripto alanında devrim yaratıyor. Dikkate değer başarılara imza atan Bonusblock, kullanıcı katılım ve etkileşim platformları aracılığıyla çeşitli ekosistemlerde 3 milyondan fazla kullanıcıya başarıyla ulaştı.

Cüzdan puanlama için yapay zeka odaklı bir modelden yararlanarak benzersiz bir şekilde yüksek kaliteli kullanıcı erişimine odaklanan öncü bir pazar yeri olarak duruyor. Bonusblock, projeleri ve kullanıcıları tek bir platformda sorunsuz bir şekilde birbirine bağlayarak, kaliteli kullanıcılara ve Kilit Fikir Liderlerine (KOL’ler) önemli ücretler kazanma ve kendilerini tanıtma fırsatı sunarken, projelerin doğrudan değerli katkılar elde etmesine olanak tanır.

BonusBlock (BONUS) Coin Nasıl Alınır?

Bonus Coin Satın almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  1. Buradan Kaydolun.
  2. BONUS/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma başlayabilirsiniz. 

Bonus Coini Nereden Satın Alabilirsiniz?

Bonus tokenleri merkezi olmayan borsalarda ve merkezi kripto borsalarında alınıp satılabilir. Bonus satın almak ve ticaret yapmak için en popüler borsa Gate.io ‘dur.

Bonus Token Nedir?

Bonus Token, BonusBlock projesinin yerel kripto para birimidir. Aşağıdaki işlemler için kullanılacaktır;

  • Pazardaki maruziyetten önemli miktarda BONUS ücreti kazanmak.
  • Zincir içi puanlama için yapay zeka modeline dayalı, ruha bağlı bir token elde etmek.
  • Erken erişim kazanmak ve birinci sınıf projelere katılmak.
  • Staking sona erme sözleşmeleri aracılığıyla piyasadan BONUS’ta pasif ücretler üretmek Piyasadaki işlemler için ödeme yapmak.
  • Projeler için pazar erişilebilirliğini artırma.
  • Kullanıcıların 75 $ değerinde BONUS elde etmesini ve kilitlemesini zorunlu kılmak. “Topluluk Erişim Havuzuna” katılmak.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar