Ana SayfaCoin Yorum - AnalizMode Coin Neden Düşüyor?

Mode Coin Neden Düşüyor?

Mode coin magmaya doğru iniş yapmaya devam ediyor.

spot_img

Uzun süredir devam eden Mode Airdrop 1 sezonu bugün yazı tarihi itibariyle sona erdi. Kullanıcılar ciddi bir fiyat performansı beklerken Mode listelemeyle birlikte resmen dump yaşadı. Peki Mode Coin neden düşüyor, yükselir mi, ne zaman yükselir? İşte soruların cevabı..

Mode Coin Neden Düşüyor?

Aynı anda 5 Major borsada listelenen Mode coin, 0.20 Cent civarında bir açılış yaptı. Daha önce listelemeden 1 saat önce Airdrop claim sayfasının açılması beklenirken, proje listelemeyle aynı saatte olacağını belirtti.

Fakat buda doğru değildi. Mode airdrop claim sayfası neredeyse listelemeden 30 dk sonra açıldı. Bu süreçte fiyat çoktan kademeli düşüşlere başlamıştı. Airdrop’larını teslim alan kullanıcılar güvensizliği hissedince hemen borsalara transfer etti ve satış için sıraya girdi.

Satış yarışında projenin fiyatı 0.04 seviyelerine kadar geriledi. Neredeyse ilk kez bir L2 projesi listelemede %50’den fazla düşüş yaşadı. Bu düşüşün en büyük nedeni güvensizlik ve verilen sözlerin zamanında gerçekleşmemesi.

Her ne kadar proje 2. sezon olacağını belirterek Mode satışının önüne geçmeye çalışsa da, bir çok kullanıcı 1. sezon başarısızlığını görerek 2. sezona dahil olmayacaktır. Mode’un düşüşünde ki en büyük nedenlerden biri de Binance borsası tarafından listelenmesi. Bildiğiniz gibi Binance sadece güvenilir gördüğü projeleri borsalarında listeliyor. Durum böyle olunca, proje listelemede hacimslizkten magmaya doğru düşüş yaşadı.

Mode Coin Yükselir mi?

Birçok yatırımcı çok fazla düşüş yaşayan Mode için yükselir mi, ne zaman yükselecek gibi sorular soruyor. Mode’un şu anda yükselmesi için pek bir gerekçe görünmüyor. Sezon 2 kullanıcılar için cazip olmadığı için, mode stake ederek katılan kullanıcı sayısı çok az durumda.

Bunun yanı sıra satış baskısı henüz bitmemiş durumda. Kullanıcılar satış yapmak için sürekli sıraya giriyor. Şu an mode alım yapmak için çok güvenilir bir zaman olarak gözükmüyor. Üstelik Binance listelememesinin olmaması, L2 projesi çok üzücü bir durum.

Mode Coin Ne Zaman Yükselir?

Mode coin yükselişi için ağ kullanımın artması, yeni borsa listeleme haberleri, yeni etkinlikler gerekli. Son zamanlarda artan airdrop aktiviteleri pastanın çok bölünmesine ve piyasada kıtlığın ortaya çıkmasına neden oluyor.

Mode için en büyük öncelik Binance listeleme haberi olacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar