En Az İki Kripto Para Birimine Yatırım Yapmaya Değer

Kripto Para Birimine Yatırım
Abone Ol 

Amerikalı bir risk sermayedarı, iş adamlarını, hükümetin para basmaya ve faiz oranlarını yükseltmeye devam etmesi halinde yeni bankaların çöküşüne hazırlanmaya çağırdı. .Tim Draper: En az iki kripto para birimine yatırım yapmaya değer

Tim Draper: En az iki kripto para birimine yatırım yapmaya değer

Tim Draper, girişimcilerin en az bitcoin ve en az bir diğer altcoin‘e yatırım yapmasını önerdi. Yatırımcı, varlık çeşitlendirme ihtiyacını Silikon Vadisi Bankasının (SVB) çöküşünün tetiklediği belirsizliğe bağlıyor.

Girişimcilere yönelik  bir raporda  Draper, bitcoin’in bankacılık domino taşlarına ve aşırı hükümet müdahalesine karşı bir koruma olduğunu savunuyor.Uzman, işletmelerin artık paralarını yönetmek için tek bir bankaya veya devlet kurumuna güvenemeyeceğine inanıyor. Draper, işletmelerin farklı bankalarda en az iki hesabı olması gerektiğine inanıyor.

Aynı zamanda, mevduat süresi kısa olmalı – altı aydan fazla olmamalı ve bankaların farklı yetki alanları olmalıdır – biri yerel, ikincisi uluslararası olmalıdır. Risk sermayedarına göre, farklı banka hesapları ve farklı kripto varlıklarına yatırım yapılması gerekiyor, çünkü uzun zamandır ilk kez hükümetler bankaların kontrolünü ele geçirdi ve kendileri de iflas etme riskiyle karşı karşıya.

Tim Draper , SVB ve diğer bankaların çöküşünden sonra birçok girişimin yardım için kendisine başvurduğunu iddia ediyor.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.