Elon Musk, Bu Kişinin Potansiyel BTC Yaratıcısı Satoshi Olabileceğini Düşünüyor !

satoshi

Teknoloji milyarderi Elon Musk, yakın zamanda Lex Fridman’ın AI, Tesla ve kripto para birimleri de dahil olmak üzere çeşitli konuları tartıştığı popüler podcast’te göründü . Fakat herkesin dikkatini çeken, kimin potansiyel Bitcoin yaratıcısı olabileceğine dair tahminiydi. Elon Musk , Bu Kişinin Satoshi Olabileceğini Düşünüyor !

Elon Musk , Bu Kişinin Satoshi Olabileceğini Düşünüyor !

Musk önce kesinlikle Bitcoin yaratıcısı olmadığını açıkça belirtti ve ardından aşırı gizli kripto para birimi uzmanı Nick Szabo’nun orijinal Satoshi Nakamoto olabileceğini tahmin etmeye devam etti . Açıklama şu şekilde :

“Bitcoin piyasaya sürülmeden önce fikirlerin evrimine bakabilir ve bu fikirler hakkında kimin yazdığını görebilirsiniz. Görünüşe göre Nick Szabo, bu fikirlerin evriminden muhtemelen herkesten daha fazla sorumlu. Nakamoto olmadığını iddia ediyor ama bunun ne burada ne de orada olduğundan emin değilim. Ancak bitcoin’in arkasındaki fikirlerden herkesten daha fazla sorumlu gibi görünüyor.”

Önerilen Makaleler

Bitcoin, son on yılda 2 trilyon dolarlık bir varlık sınıfı haline geldi, ancak onu kimin geliştirdiğine dair hala bir net bilgi bulunmamaktadır. Sahte anonim BTC yaratıcısı Satoshi Nakamoto , 2008’de Bitcoin’i geliştirdi ve 2019’da piyasaya sürüldükten hemen sonra isimsiz hale geldi ve olası her dijital imzayı sildi ve iz bırakmadı. Orijinal yaratıcının kimliği hakkında çok sayıda spekülasyon yapıldı ve birçoğu bunun arkasındaki gerçek kişiyi bildiğini iddia etti, ancak hiçbiri kesin bir kanıt sunmadı.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.