Dünyanın En Büyük İkinci Bitcoin Sahibi Oldu!

Marathon Digital
Abone Ol 

Marathon Digital CEO’su, madencilik firmasının BTC’yi elinde tutarak, bitcoin depolamak için dünyanın en büyük ikinci halka açık şirketi haline geldiğini açıkladı. Fred Thiel: “Marathon Digital, Dünyanın En Büyük İkinci Bitcoin Sahibi Oldu”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Fred Thiel: “Marathon Digital, Dünyanın En Büyük İkinci Bitcoin Sahibi Oldu”

Marathon’un üçüncü çeyrek finansal sonuçlarının kurumsal bir tartışması sırasında Fred Thiel, şirketin bu yılın Temmuz ayının başından beri 1.231 BTC çıkardığını ve tek bir token satmadığını açıkladı.

Maraton cüzdanları şu anda mevcut döviz kurunda yaklaşık 205 milyon dolar olan 11.300 BTC‘ye sahip ve bu da Marathon’u Bitcoin holdinglerinde dünyanın en büyük ikinci halka açık şirketi yapıyor.

MicroStrategy, cüzdanlarında depolanan yaklaşık 130.000 BTC ile liderliğini koruyor. Bu yılın üçüncü çeyreğinde Marathon’un 616 bitcoin çıkardığını, ancak Ekim ayında bir kerede 615 madeni para çıkarmayı başardığını ve bu da şirket için rekor bir rakam olduğunu hatırlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

“Verimliliği sürekli artırıyoruz. Temmuz’da 72 BTC çıkarıldıysa, Ağustos’ta 184, Eylül’de 360 ​​BTC çıkarıldı ve son olarak Ekim ayı 615 BTC ile rekor bir ay oldu” ifadeleri kullanıldı.

Fred Thiel, bu sonuçların, yeni ekipmanın kurulumu ve eskisinin iyileştirilmesi nedeniyle şirketin hash oranındaki artışın doğrudan bir sonucu olduğunu kaydetti.

Aynı zamanda Marathon, çıkarılan her bitcoini mümkün olduğunca koruma stratejisine bağlı kalmayı planlıyor. Bitcoin’ler yalnızca “işletme veya diğer masrafları karşılamak” için satılacak.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.