Dot Coin Yorum Temmuz 2022 !

POLKADOT YORUM TEMMUZ

Kripto para piyasasında ayı döneminin yaşandığı şu günlerde , popüler altcoinler kullanıcılar için merak konusu . Bu yazımızda uzman yorum ve analistlerden DOT Coin Temmuz yorum ve fiyat tahminlerini derledik . 

Polkadot hakkında bilgi sahibi olmak hiç de fena olmaz !  Polkadot 2016 yılında ,  Ethereum’un kurucu ortağı Gavin Wood tarafından oluşturuldu . Bay Wood Ethereum ‘da yer alan problemleri egale ederek , daha hızlı bir blockchain teknolojisi geliştirerek , Polkadot ‘u geliştirdi.

Polkadot (DOT) amaç olarak , bağlantı merkezi olmadan web sitelerini ve halka açık veya özel izin gerektirmeyen ağları birbirine bağlayan blok zinciri aracılığıyla tamamen merkezi olmayan bir İnternet zinciri kurmayı amaçlamaktadır .

Ripple (XRP)
Veriler
Dolaşan Arz
987.579.315 DOT
Toplam Arz
1.103.303.471 DOT
Maksimum Arz 
Bilinmiyor
Çıkış Tarihi
2020
ATH / ATL
$2.69 / $55.00

Polkadot (DOT) Coin Yorum Temmuz !

Bilgi Kripto ‘da DOT Coin gibi çok çeşitli kripto paralar için yapılan yorum , geleceği ve fiyat tahminlerini sizler için derliyoruz . Bununla birlikte, hiç kimse kripto para birimlerinin fiyatlarını tam bir kesinlikle tahmin edemez, bu nedenle aşağıdaki  DOT yorum fiyat tahminlerinin yalnızca olası fiyat gelişimi için bir öneri olarak hizmet ettiğini ve yatırım tavsiyesi olarak kullanılmasının amaçlanmadığını anlamak çok önemlidir.

Changelly DOT Tahmin ve Yorumu

Changelly ‘de yer alan Kripto analistleri, Polkadot‘un 2022 ve önceki yıllardaki fiyat dalgalanmalarını kontrol ettiler, bu nedenle tahmin ettikleri ortalama DOT fiyatı Temmuz 2022’de 9,57 dolar civarında olabilir. Maksimum değer 10.11$ olabilir, açıklamalarını yaptılar .

Coinskid DOT Tahmin ve Yorumu

Bir başka uzman analiste göre Polkadot (DOT) USD tahminleri. Temmuz 2022’nin başında fiyat 8.97 USD civarında olacak. 2022 Temmuz ayı için maksimum fiyat 10.05$, minimum fiyat 7.53$. Temmuz 2022 ayı için ortalama Polkadot fiyatı 8.79$’dır. Temmuz 2022 sonunda Polkadot fiyat tahmini $8.97.

Coinpedia DOT Tahmin ve Yorumu

Coinpedia yer alan uzman analistler , en düşük 9.18$ seviyesi bildirirken , en yüksek ise 13.26$ dolar seviyesini ön görüyorlar .

Potansiyel Düşük Ortalama fiyat Potansiyel Yüksek
$9.18 $10.95 $13.26

CryptoNewz DOT Yorumu

En çılgın fiyat tahmini ve yorumu CryptoNewz ‘de yer alan uzman analistler yaptı . Fiyat Tahmini, Polkadot kripto fiyatının 2022 Temmuzdan itibaren  25$, 2023’te 37$ ve 2025’te 84$ civarında işlem göreceğini tahmin ediyor. Önümüzdeki beş yıldaki tahmini fiyat artışı %868 artarak 180$ seviyeleri .

Şimdi Polkadot (DOT) Satın Al ! 

Yukarıda bahsedilen analiz ve yorumlara göre Polkadot (DOT) Coin yorumları birbiriyle çelişkilidir . Gelecekteki olumlu veya olumsuz DOT fiyat hareketleri hakkında ortak bir fikir birliği yoktur.  Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.