Ana SayfaCoin Yorum - AnalizDogecoin (DOGE) 0.085 Dolara Ulaşabilir mi? Yorum ve Teknik Analiz

Dogecoin (DOGE) 0.085 Dolara Ulaşabilir mi? Yorum ve Teknik Analiz

Şu anda RSI değeri 61,48 seviyesinde bulunuyor ve bu da DOGE piyasasının nötr konumda olduğunu gösteriyor.

spot_img

Dogecoin son 24 saat içerisinde %10 oranında bir artış göstererek, kazandıran varlıklar arasında yer almayı başardı. Artan balina aktivitesi ve günlük aktif adresler de, artan ilgiyi göstererek Doge’nin pazardaki konumunu güçlendiriyor. Peki Dogecoin (DOGE) 0.085 Dolara ulaşabilir mi? İşte güncel yorum ve teknik analiz.

Dogecoin 0.085’e Ulaşacak mı? Yorum ve Teknik Analiz

12-15 Kasım arasındaki üç günlük çöküşün ardından Dogecoin (DOGE) %10’luk bir fiyat artışı yaşadı. Zorlu engellere rağmen DOGE boğaları kontrolü elinde tutuyor ve direncin aşılması konusunda iyimserliği artırıyor. Yukarı yönlü bir yörüngeye sahip Göreceli Güç Endeksi, Müthiş Osilatörün (AO) pozitif bölgesi tarafından desteklenen bir duygu olarak artan ivmeyi gösteriyor.

dogecoin teknik analiz yorum geleceği kasım aralık

Yükseliş trendini doğrulamak için Dogecoin fiyatının başarılı bir şekilde kırılması ve 0,080 $ direnç seviyesini aşması, arz bölgesini 0,0815$ direncini aşan bir yükseliş kırıcıya dönüştürmesi gerekiyor. Buda Doge için bir sonraki durak olan 0.085$ seviyesinin daha mümkün olmasını sağlayabilir.

1 Haftada 10X Yapan RATS Coin Nedir, Nasıl Alınır?

100.000 ABD Doları ve 1 milyon ABD Dolarını aşan DOGE transferlerinin sayısının artmasıyla açıkça görülen balina faaliyeti artıyor. Bu yükseliş eğilimi, fiyatta yukarı yönlü bir hareket için olumlu duruma katkıda bulunuyor. Ancak yatırımcıların piyasa duyarlılığında, gidişatını etkileyebilecek herhangi bir değişime karşı dikkatli olmaları gerekiyor. 

DOGE Teknik Analiz Verileri

  • Teknik göstergelerimize göre şu anki hissiyat Yükseliş yönünde, Korku ve Açgözlülük Endeksi ise 70 (Açgözlülük) gösteriyor Dogecoin , son 30 günde %8,40 fiyat dalgalanmasıyla 19/30 (%63) yeşil gün kaydetti .
  • 16 Kasım 2023 verilerine göre genel Dogecoin fiyat tahmini hissi yükseliş yönünde. 22 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyalleri verirken, 7 gösterge düşüş sinyalini işaret ediyor.
  • Teknik göstergelerimize göre Dogecoin’in 200 günlük SMA’sı önümüzdeki ay düşecek ve 16 Aralık 2023 itibarıyla 0,069846 $’ a ulaşacak. Dogecoin’in 50 Günlük kısa vadeli SMA’sının 16 Aralık 2023 itibarıyla 0,072079 $’ a ulaşacağı tahmin ediliyor .
  • Göreceli Güç Endeksi (RSI) momentum osilatörü, bir kripto para biriminin aşırı satıldığını (30’un altında) veya aşırı satın alındığını (70’in üzerinde) işaret eden popüler bir göstergedir. Şu anda RSI değeri 61,48 seviyesinde bulunuyor ve bu da DOGE piyasasının nötr konumda olduğunu gösteriyor.

Dogecoin (DOGE) Fiyat Tahmini Kasım ve Aralık

Kasım ve Aralık aylarına ait Dogecoin fiyat tahminleri aşağıda yer almaktadır. Buradaki tahminler yatırım tavsiyesi değildir. Tahminler en düşük, ortalama ve en yüksek rakamları kapsamaktadır.

Kasım 2023 $0.0716 $0.0967 $0.17
Aralık 2023 $0.0724 $0.11 $0.18

Simpsonlar Kripto Para Kehanetleri (Şaşıracaksınız)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar