Ana SayfaAltcoin HaberleriDFY Coin Nedir ? Defi For You Coin Nasıl Alınır ?

DFY Coin Nedir ? Defi For You Coin Nasıl Alınır ?

spot_img

DeFi For You ( DFY Coin ) , kredi geri ödendiğinde veya bir tasfiye eşiği aşıldığında serbest bırakılan akıllı sözleşmelerde kripto ve NFT teminat paketlerini güvence altına alarak kredi vermeyi kolaylaştıran bir kripto rehinci platformudur. Peki tam olarak  DFY Coin Nedir ? Defi For You Coin Nedir , Nasıl Alınır ?

DeFi For You ( DFY Coin ) Nedir ? 

DeFi For You platformunda kullanıcılar , kendi kripto kredi işlerini kurmalarına olanak sağlamakta olup , faiz ödemelerinden kripto tonkenları kazanıp ve kripto varlıklarını değerini kademeli olarak ölçeklendirebilmektedirler.

Altın, saat, araba ve daha fazlası gibi fiziksel varlıkların depolanmasını kolaylaştırmak için Birleşik Krallık’taki lisanslı rehincilerle ortaklık yapmaktadırlar. Bu varlıklar daha sonra NFT’ler tarafından temsil edilir.

Bu ‘Sert NFT’ teminatına karşı kredi sunmak için DeFi For You‘da kendi Kripto Rehin Aracılığınızı kurabilirsiniz. Krediler akıllı sözleşmelerle güvence altına alınır, yani bir borçlunun kredi geri ödemelerinde temerrüde düşmesi durumunda teminat önemsiz bir şekilde geri alınabilir.

DFY projesi,  kendisini kripto ve NFT dünyasında lider rehinci platformu olarak konumlandırıyor. Ayrıca, çoğu lisanslı rehinci olan ‘Değerlendiriciler’ için DeFi’deki borçlularla bağlantı kurmak ve dijital veya fiziksel varlıklara karşı kripto kredileri sunmak için bir sistem geliştirmişlerdir. Bu tefeciler, sabit varlıkları depolamak için lisanslı ve güvenli bir binaya sahip olmaları bakımından benzersiz bir konuma sahiptir. Varlığı saklarlar, onu borçluya temsil eden bir NFT verirler ve daha sonra varlık geri alındığında NFT’yi yakarlar. Geliştirici ekiğp , platformda öne çıkan kripto rehinci dükkanlarının düzenini tasarlamak için Booking.com’un kullanıcı arayüzünden ilham almıştır. Ek olarak , borç verenler ve borç alanlar için, kaç işlem gerçekleştirdiklerini ve platformu kullanırken bütünlük kayıtlarını gösteren bir zincir üstü itibar sistemi tasarladılar.

Özel bir NFT Rehin Pazarı ile entegre edilmiş bir NFT pazarı geliştirilmiş olup , insanların satış, açık artırma veya piyon için NFT’leri listelemelerine olanak tanımaktadır. Bu aynı zamanda, alıcıların, artık kazandıkları dijital varlıktan para kazanmak isteyen borç verenler tarafından yeniden ele geçirilen NFT’lerde harika fırsatlar elde edebilecekleri anlamına gelmektedir.

DeFi For You, DeFi platformunun değerini artırmak için 2022 yılının ilk çeyreğinde kredi havuzları başlatacak. Bu, kullanıcıların algoritmik olarak belirlenen faiz oranları ile havuzlardan hızlı bir şekilde ödünç vermelerini ve ödünç almalarını sağlayacaktır.

  • Teminatlı DeFi Kredileri : Borçlular, platformda teminat olarak NFT’leri, kripto varlıklarını ve NFT’ler tarafından temsil edilen fiziksel varlıkları kullanabilir.
  • Fiziksel Varlık Teminatı :  Teminat için fiziksel varlıkların depolanmasını, değerlendirilmesini ve tokenlaştırılmasını kolaylaştırmak için Birleşik Krallık’ta bir lisanslı ve sigortalı değerlendiriciler ağı kurmaktadırlar.
  • NFT Teminatı :  Borçlular, dijital NFT’leri DeFi kredileri için teminat olarak kabul edebilir ve bu sayede, takas edilemeyen tokenlarını satmadan finanse etmelerine olanak tanır.
  • kripto tefecilik :  Kullanıcılar, DeFi For You‘da kendi kripto piyon dükkanlarını kurabilirler, yani kripto para kredileri için fiziksel varlıkları teminat olarak kabul edebilirler.

Defi For You Coin nedir

DeFi For You Kurucusu ! 

DeFi For You, Travala.com’un (AVA) kurucularından Adam Christopher Chaplin tarafından kurulmuştur. Proje, erişimini genişletmek ve tefecilik dünyasını kripto alanına getirmek için büyük tefecilik şirketleri ve bankalarla ortaklıklar imzalama sürecinde.

DeFi For You , Binance Smart Chain üzerine kuruludur ve yerel DFY tokenı bir BE20 – BEP2 köprüsüdür. Platformdaki ücretlerin yanı sıra kredi para birimi, geri ödeme para birimi ve krediler için teminat için kullanılmaktadır.

Defi For You Toplam Arz ! 

Defi For You Coin Toplam Arzı : 861.416.468 DFY ‘dir.

Önerilen Makaleler

Defi For You Coin Nasıl Alınır ?

Defi For You Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bahsi geçen sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizin ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Söz konusu  istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Defi For You alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilmektesiniz.

  • DFY Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar