Ana SayfaAirdrop & TestnetDerpDex (DERP) Coin Nedir, Nereden Alınır?

DerpDex (DERP) Coin Nedir, Nereden Alınır?

DERP'nin maksimum dolaşımı 100 trilyon token (100.000.000.000.000) ile sınırlıdır. DERP token, bir yardımcı programa sahip bir memecoindir.

spot_img

DerpDex, L2 zkSync, Base Chain, opBNB ve daha fazla L2 ağında hepsi bir arada DeFi ekosistemiyle önde gelen konsantre likidite DeX olmayı hedefliyor. Startup alanında ilk kez listelenecek olan DERP Coin nedir, nasıl alınır, nereden alınır…

Şimdi, DERP Coin Alım-Satımına Başla Bonus Kazan!

DerpDex (DERP) Coin Nedir?

DerpDEX, L2 zkSync, Base ve opBNB üzerinde hem yatırımcılara, hem likidite sağlayıcılarına hem de hepsi bir arada DeFi altyapı araçlarıyla yeni proje lansmanlarına üstün performans sağlayan hepsi bir arada DeFi ekosistemiyle lider konsantre likidite DEX olmayı hedefliyor.

Derp Nasıl Alınır?

Derpdex (DERP) Token Nedir?

DERP, DerpDEX.com’un zkSync, Base ve opBNB’deki yerel tokenidir. DERP, DerpDEX ağı ve ekosistemi içinde, DerpDEX’te gaz ücretlerinin ödenmesi ve xDERP’nin DERP ekosistemi içinde ek avantajlarla staking edilmesi gibi bir yardımcı token olarak kullanılır.

DERP MEME Token / Coin

DERP token, bir yardımcı programa sahip bir memecoindir. Ağın merkezileştirilmesinde, tüm paydaşların ağa katılmaya teşvik edilmesinde ve en önemlisi web3 toplulukları için neşeli bir eğlence belirtecinde önemli bir rol oynar.

DERP’nin maksimum dolaşımı 100 trilyon token (100.000.000.000.000) ile sınırlıdır. Daha fazla basmaya izin verilmiyor ve DERP LP tokeni 1 yıl boyunca kilitlenecek.

Derpdex Özellikleri ve Amacı

DerpDEX’in öne çıkanları

  • Likidite altyapısı ile neşeli meme odaklı protokol + DEX
  • UniV3 konsantre likidite piyasası zkSync, Base ve opBNB’de AMM algoritması yapıyor
  • Derp Market Making Algo ile üstün DEX (C parametreli CLAMM)
  • zkSync ekosistemi erc4337 hesap soyutlaması
  • Deflasyonist ve token geri alımı ve yakımı ile en yeni $DERP tokenomikleri
  • Esnek başlatma formatına sahip İlk Derp Teklifi (IDO) başlatma paneli; yani. FCFS, Hard-cap ve Overflow modeli
  • Deneyimli DeFi ekibi, degenler, tüccarlar ve kendini kanıtlamış geliştiriciler
  • DeFi altyapı araçları; fiat-kripto açma-kapama rampaları, otomatik ticaret botları, staking, çiftçilik vb.
  • DerpDEX İDO lansmanında yeni proje lansmanı için uçtan uca ürün, pazarlama, topluluk ve akıllı sözleşme desteği

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar