DeFiChain Nedir ? DFI Coin Nereden Alınır ?

dfı coin nedir

DeFiChain ( DFI Coin ) , herkes tarafından erişilebilir, hızlı, akıllı ve şeffaf merkezi olmayan finansal hizmetlere adanmış bir blok zinciridir. Ağ, hibrit bir Proof of Stake / Proof of Work konsensüs mekanizması üzerinde çalışmaktadır. Peki tam olarak , DeFiChain Nedir ? DFI Coin Nereden Alınır ? DFI Coin Nasıl Alınır ? DeFiChain Toplam Arz ! DeFiChain Kurucusu Kim ? 

DeFiChain ( DFI Coin ) Nedir ?

DeFiChain ( DFI Coin ) ,  Bitcoin ekosistemine tam DeFi yetenekleri getirmeye adanmış bir blok zinciri platformudur. Ağ, hibrit bir Proof of Stake / Proof of Work konsensüs mekanizması üzerinde çalışır ve birkaç blokta bir Bitcoin blok zincirine bağlanarak Bitcoin’in güvenliğini daha da güçlendirir. Turing içermeyen eksiksiz DeFiChain üzerindeki DeFi işlemleri, düşük gaz oranlarında hızlı ve sorunsuz bir şekilde akar ve akıllı sözleşme hataları riskini azaltmaktadır. Proof-of-stake konsensüs mekanizması üzerinde çalışan, en son Merkle kökünü birkaç dakikada bir Bitcoin blok zincirine sabitleyerek kanıtlanmış güvenlik ve değişmezlik sunmaktadır. DeFiChain Platformu ayrıca tüm işlemler için benzersiz yüksek işlem hacmine ve zincir üzerinde ve zincir dışında güvenilir merkezi olmayan yönetişime sahiptir de.

DFI Coin ‘ in başlıca kullanım alanlarını belirtmek gerekirse :

 • Bir staking node’a sahip olmak için 1 milyon DFI gerekmektedir.
 • DeFiChain blockchain’inde yeni bir token yaratmak için bin adet DFI ücret ödenecektir.
 • DeFi aktivitelerinde işlem ücretleri.
 • DeFiChain ekosisteminde yer alan diğer kripto para değerlerini almak adına teminat.
 • İşlem ücreti ödeme ve merkezsiz borsa işlemleri.
 • Token aktarımları için işlem ücretleri.

defichain nereden alınır

DeFiChain Toplam Arz !

DeFiChain Toplam Arz : 588.631.840 DFI ‘ dir.

Önerilen Makaleler

DFI Coin Nereden Alınır ? DFI Coin Nasıl Alınır ?

DeFiChain almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. DeFiChain   alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. DeFiChain Nedir ? DFI Coin Nereden Alınır ? DFI Coin Nasıl Alınır ? DeFiChain Toplam Arz ! DeFiChain Kurucusu Kim ? 

 • DFI Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
 • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
 • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
 • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.