DAL Coin Nedir ? DAOLaunch Coin Nasıl Alınır ?

DAOLaunch Coin Nasıl Alınır
Abone Ol 

DAOLaunch ( DAL Coin )  ilk ​​yatırım için açık ve kapsayıcı bir rekabet ortamı oluşturan merkezi olmayan bir ön satış platformudur. Peki tam olarak DAL Coin Nedir ? DAOLaunch Coin Nedir , Nasıl Alınır ? 

İçerik Rehberi

DAOLaunch ( DAL Coin ) Nedir ? 

DAOLaunch, ilk ​​yatırım için açık ve kapsayıcı bir rekabet ortamı oluşturan merkezi olmayan bir ön satış platformu olup , kullanıcılar büyük yatırım firmaları gibi daha iyi yatırım koşulları için pazarlık yapabilir, kapalı yatırım anlaşmalarını daha açık ve rekabetçi ve zincir üstü anlaşmalarla değiştirebilirler.

DAOLaunch özelliklerini sıralamak gerekkirse şu şekildedir :

 • Kullanıcılar dünya çapındaki büyük potansiyelli ön satışlara erken aşamada küçük miktar ile katılabilirler.
 • IBO (İnitial Buy Back Offering) Kullanıcılar favori projeleri için oy kullanabilirler. En çok oy alan ön satış native tokenleri listelemenin ardından otomatik olarak satın alınır.
 • Kullanıcılar NFT farming i ile token staking i yapabilirler.
 • Tamamen merkezi olmayan  ve daPP’lar ile organize edildiği için fonlar otomatik olarak Likidite havuzuna eklenirken başlangıç çıkışını güvenli hale getirir.
 • Akıllı sözleşmeler fonları otomatik olarak bir emanet adresine gönderilirler.
 • Yatırımcılar yatırım yapmadan önce listeleme tarihi, fiyat, likidite gibi çıkış bilgilerini kontrol edebilirler.

DAL Coin sahipleri Coin stake ederek yada Likidite sağlayarak elde edilen DAL çiftlik noktalarını kullanarak sınırlı NFT çiftlikleri yapabilmektedirler. Bu , DAL Coin sahipleri için Airdrop sistemi olup , sadece DAL , DAL – LT yi tutarak ve ödül olarak NFT almaktadırlar.

DAOLaunch Coin

DAOLaunch Coin Toplam Arz ! 

DAOLaunch Toplam Arzı : 6.000.000 DAL ‘dir.

Önerilen Makaleler

DAOLaunch Coin Nasıl Alınır ?

DAOLaunch Coin alım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Söz konusu sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizin ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. DAOLaunch  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilmektesiniz.

 • DAL Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
 • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
 • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
 • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.