Crafting Finance Nedir ? CRF Token Nasıl Alınır ?

crf token

Gateio borsası yeni Startup projesini kullanıcılarını duyurdu . Yeni ön satış projesi olan Crafting Finance 16 /17 Aralık 2021 tarihleri arasında kullanıcılara sunuluyor . Peki tam olarak , Crafting Finance Nedir ? CRF Token Nedir , Nasıl Alınır ?

Crafting Finance Nedir ?

Crafting Finance, Polkadot sözleşme zincirine dayanan sentetik bir varlık ihraç protokolü ve sözleşme ticaret platformudur. DOT, KSM, BTC, ETH ve proje tarafından verilen CRF’yi teminat olarak kullanır ve akıllı sözleşmeler ve oracle’lar aracılığıyla herhangi bir kripto para birimini veya hisse senedi, tahvil ve altın gibi zincir dışı varlıkları sentezler.

Kullanıcılar ayrıca, varlığı kısaltma ve diğer varlıkları özleme amacına ulaşmak için, basılmış varlıkları ticaret platformu aracılığıyla diğer varlıklara dönüştürebilir. Kullanıcılar tarafından basılan varlıklar, tüm sisteme karşılık gelen yükümlülüklerdir. Her kullanıcının yükümlülüklerinin oranı, teminat anında belirlenir, böylece ilgili karları hesaplanabilir. Böyle bir teminat havuzu modeli karşı taraf gerektirmediği için DEX‘te likidite ve işlem derinliği problemlerini mükemmel bir şekilde çözmektedir.

crafting finance nedir

CRF Token Nedir ?

CRF token , Crafting Finance platformunun ana işlevsel kripto para birimidir . CRF Gateio borsasında ön satış ( Startup ) yolu ile kullanıcılara sunulacaktır . Kullanıcıların ön satış işlemleri için , Gateio borsasına VIP1 seviyesinde kayıt işlemi gerçekleştirmesi gerekmektedir .

  • Token Adı : Crafting Finance
  • Listeleme Kodu : CRF
  • Toplam Arz : 2,000,000,000
  • Ön Satış Arzı : 2,000,000 TOKEN
  • Ön Satış Platformu : Gateio Borsası

crafting finance nasıl alınır

CRF Token Nasıl Alınır ? Crafting Finance Nasıl Alınır ?

Crafting Finance ( CRF ) Token alım ve satım işlemleri için Gateio borsasına kayıt olmanız gerekmektedir . Yalnızca kimlik doğrulaması tamamlamış kullanıcılar , borsada yer alan Startup projelerine katılabilir . Her proje için gerekli fon sağlanması gerekmektedir . Gateio kayıt işlemi için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz !

  • CRF Token startup işlemleri için , BURADAN kayıt işlemlerini başlatın .
  • Açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi doğru ve eksiksiz  bir şekilde doldurunuz .
  • Cep telefonunuza gelen  Sms kodu yada mail adresinize gelen doğrulama kodu ile hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.