Büyük Potansiyel Görüyor ve Kripto Teknik Desteği İstiyor

Google, bulut birimi içinde bir Web3 ekibi kuruyor ve  Büyük Potansiyel Görüyor ve Kripto Teknik Desteği İstiyor
Abone Ol 

Google, bulut birimi içinde bir Web3 ekibi kuruyor ve “bu pazarın zaten muazzam bir potansiyel sergileyen bir pazar olduğunu” belirtiyor. Büyük Potansiyel Görüyor ve Kripto Teknik Desteği İstiyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Büyük Potansiyel Görüyor ve Kripto Teknik Desteği İstiyor

CNBC Cuma günü yapmış olduğu açıklamada, Google’ın bulut biriminin kendi Web3 yazılımlarını oluşturan ve blok zinciri uygulamaları çalıştıran geliştiriciler için hizmetler oluşturmak üzere bir ekip oluşturduğunu bildirdi.

Google Cloud Başkan Yardımcısı ve Başkanı Amit Zaveri, Cuma günü bir e-postayla çalışanları, girişimin Google Cloud Platform’u bölgedeki geliştiriciler için ilk tercih haline getirmeyi amaçladığını bildirdi.

”Dünya, Web3’ün benimsenmesinin henüz başlangıcındayken, halihazırda muazzam bir potansiyel gösteren bir pazar ve birçok müşteri bizden Web3 ve kripto ile ilgili teknolojilere desteğimizi artırmamızı istiyor.”

Başkan Yardımcısı, yeni Web3 ekibinin Web3’e dahili olarak dahil olan çalışanları içereceğini söyledi. 2019’da Google’a katılan eski Citigroup yöneticisi James Tromans, ürün ve mühendislik grubuna liderlik edecek. Zaveri’ye rapor verecek.

Önerilen Makaleler

Google Cloud Başkan Yardımcısı:

”Doğrudan bu kripto para birimi dalgasının bir parçası olmaya çalışmıyoruz… şirketlere Web3’ün dağıtılmış yapısını mevcut işlerinde ve işletmelerinde kullanmaları ve bunlardan yararlanmaları için teknoloji sağlıyoruz.”

Google Cloud, Ocak ayında müşterilerin “blok zinciri tabanlı platformlarda yeni ürünler oluşturma, işlem yapma, depolama ve dağıtma” ihtiyaçlarını desteklemek için yeni bir özel dijital varlık ekibi başlattı.

Google ve ana şirketi Alphabet Inc.’in CEO’su Sundar Pichai, Şubat ayında blockchain‘in “geniş kapsamlı uygulamalara sahip çok ilginç ve güçlü bir teknoloji” olduğunu söyledi: “Bir şirket olarak, nasıl yapacağımızı arıyoruz. ekosisteme katkıda bulunabilir ve değer katabilir.”

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.