BTC Ticaretinden, 11 Saatte 1 Milyon Dolar Kazandı! Peki Nasıl?

bitcoin el salvador

El Salvador tarafından yaklaşık 30.000 $ karşılığında yapılan en son 500 BTC alımı şimdiden bir kâra dönüştü ve ülke başkanı Twitter’da konu hakkında paylaşım yaptı. BTC Ticaretinden, 11 Saatte 1 Milyon Dolar Kazandı! Peki Nasıl?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

BTC Ticaretinden, 11 Saatte 1 Milyon Dolar Kazandı! Peki Nasıl?

Gönderiye göre, Bukele , birçok coin satın aldıktan hemen sonra , ülkenin bakiyesi sadece 11 saat içinde bir milyon dolara kadar kar elde etmeyi başardı . Ancak Bukele  övündüğünde, kullanıcılar cumhurbaşkanına ülkenin yaklaşık 20 milyon dolar kaybettiğini hatırlatmak için acele ediyor, çünkü Bitcoin girişi ortalaması 45.000 dolar civarında.

El Salvador, yalnızca ilk kripto para biriminin şu anda işlem gördüğü fiyattan yaklaşık %40 artması durumunda Bitcoin üzerinde kara geçebilecek . Ülke, BTC’nin yaklaşık 50.000 dolardan işlem gördüğü Eylül ayında bitcoin satın almaya başladı.

Ne yazık ki ülkenin Permabul başkanı için, El Salvador vatandaşları bitcoin‘e geçmek ve yaygın olarak kullanılan Chivo cüzdanını kullanmak istemiyorlar. Daha önce U.Today tarafından kapsandığı gibi, ülke vatandaşlarının %60’ı ücretsiz 30$ aldıktan sonra Chivo Cüzdan’dan ayrıldı.

Önerilen Makaleler

Ülkede faaliyet gösteren şirketler de, tüm işletmelerin yalnızca %20’si BTC ödemeleri sunduğundan, Bitcoin’i kabul etmek için acele etmiyorlar. Bildirildiğine göre, daha önce BTC’yi kabul eden bazı işletmeler Bitcoin’den vazgeçmiş gibi görünüyor .

Vergilere gelince, tüm El Salvador vatandaşlarının sadece %5’i vergilerini Chivo Cüzdan yardımıyla ödemeyi seçiyor.

Bu kadar düşük bir benimseme oranı, Bitcoin’in değişken doğası ve özellikle yaşlı insanlar için kripto cüzdan kullanmanın teknik karmaşıklığı ile bağlantılıdır.

Şimdi Dünyanın En Büyük Kripto Para Borsasına Katılmanın Tam Zamanı ! Bir Binance.com hesabına kaydolarak veya Binance kripto alım satım uygulamasını indirerek başlayın .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.