Brent Petrol Fiyatı 30 Ocak!

brent petrol fiyatı 3
Abone Ol 

Önceki gün $86,40 ile kapanış yapan Brent Petrol ne kadar? Brent Petrol kaç dolar? Brent Petrol fiyatlarında son durum nedir? Brent Petrol Fiyatı 30 Ocak!

Brent Petrol Ne Kadar, Bent Petrol Kaç TL?

Brent Petrol güne $87 ,09 ile başlamış olup, saat 08:18 itibarıyla %0,39 azalışla $86,06’dan işlem görüyor. Dün en düşük $85,69, en yüksek $88,95 seviyelerini gören Brent Petrol, günü $86,36 seviyesinde kapattı.

Brent Petrol, 05.01.2023 tarihinde $77,64 ile son bir ayın en düşük, 24.01.2023 tarihinde ise $89,09 ile son bir ayın en yüksek seviyesine ulaştı Makalede verilen fiyatların sadece bilgilendirme amaçlı olup,  yazım saati sırasındaki fiyatlar olduğunu unutulmamalıdır.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a şimdi kayıt olun, üstelik en yüksek komisyon iadesi ile (%20 referans kodu )

İlginizi Çekebilir

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.