Bnext (B3X) Coin Nedir? Yorum & Geleceği

b3x nedir
Abone Ol 

İlk listelemeyle kullanıcılarda merak uyandıran , Bnext (B3X) Coin Nedir? Yorum & Geleceği . Token teknik bilgileri bu yazımızda. 

Şimdi ön satışa katılın

Bnext (B3X) Coin Nedir?

Bnext, önde gelen İspanyol finans platformudur, daha iyi, daha ucuz ve daha hızlı ürünler geliştirmek için blok zincirinde ürün sürümünü kullanan bir Web 3.0 stratejisine sahiptir.

Bnext, blok zincirinden yararlanarak finansal hizmetleri İspanyolca konuşan dünya için erişilebilir hale getirme hırsıyla, İspanya ve Latam arasındaki havale koridorlarının pazar payını (yılda 18 milyar dolar) alarak başlayarak faaliyetlerini Latam’a genişletmeyi planlıyor. Algorand protokolü tarafından desteklenen (hem ürün geliştirmede hem de önemli öz sermaye yatırımları yoluyla) kripto-havale tescilli ürünümüz aracılığıyla Bnext, en ucuz (% 1.5 ücret) ve en hızlı (5 saniye) yolu sunarak bu milyar dolarlık piyasayı bozmayı planlıyor. birinci sınıf UX ile LatAm’a para gönderin.

Bnext, IEO’sunu Mart 2022’de başlattı ve bir token çıkaran ilk ve tek finansal platform ve İspanya’nın en büyük ikinci platformu oldu. Şirketin büyüme itici gücü olarak B3X’i kullanan hizmet tokeni, token sahiplerine olağanüstü faydalar sağlayarak satın alma baskısını artırmaya yardımcı olacak. Bunun yanında, inanılmaz miktarda canlı yardımcı program (+10) ile TGE ile karşı karşıyadır ve yeni ürün sürümleri, hizmet türü ve düzeyine odaklanmaktadır. Bnext ayrıca İspanya Merkez Bankası tarafından verilen ve tüm AB’de pasaport verilen bir Elektronik Para İhraççı lisansına sahiptir. İspanyol IBAN’ı ve sanal ve fiziksel banka kartları sunmanın yanı sıra, Marketplace aracılığıyla 7 kategoride tescilli ve üçüncü taraf ürünleri sağlar.

Marketplace ürünlerine ek olarak, Bnext kripto para birimi satın alma ve satma yeteneği sağlar ve aktif olarak havale, borç verme ve yatırım gibi kaldıraçlı Blockchain ve kripto ürünleri oluşturmak için çalışır. Ayrıca kullanıcılar, seçili işyerlerinde kartla ödeme yapmak için Sadakat programı aracılığıyla geri ödemeden yararlanabilirler.

Bnext (B3X) Coin nasıl satın alınır

B3X, Gateio borsasında listelenmiştir. Listeleme sırasında almak için borsaya aboneliğinizi tamamlamanız gerekir. Aşağıdaki adımları takip et;

  • Kaydınızı buradan başlatın (Bonus Kayıt)
  • Açılan sayfada gerekli e-posta ve şifre alanlarını doldurun.
  • Ardından posta doğrulamasını tamamlayın
  • Sonunda kimlik doğrulamayı tamamlayın
  • Mevduat veya kripto para transferi ile işlemlere başlayın

Bnext (B3X) Coin Fiyat Tahmini ve Yorumu

Bnext henüz listelenmemiştir. Fiyat tahmini ve yorumlar listelendikten sonra burada güncellenecektir.

Bu makaleler ilginizi çekebilir;

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.