BlackPearl Token Nedir ? BPLC Coin Nereden Alınır ?

bplc coin kaç tl

Yükselişte olan kripto paralardan biri olan BlackPearl Token ‘a yer vereceğiz bu makalemizde. Bu hafta % 399 luk bir yükseliş gösteren BlackPearl Token ( BPLC ) üçüncü nesil bir kamu blok zinciri ile merkeziyetçiliği geleceğe taşımayı hedeflemektedir. Peki BlackPearl Token Nedir ? BPLC Coin Nedir ? BPLC Coin Nereden Alınır ? BPLC Coin Nasıl Alınır ? BlackPearl Token Toplam Arz ! BPLC Coin Kaç TL ? 

BlackPearl Token Nedir ?

BlackPearl , PC ‘ nin , mobil cihazların Bulut/Veri merkez sunucularının düğüm olarak çalışmasına olanak sağlayan ,  merkezi olmayan bir genel blok zincir ağı olarak bilinmektedir. Milyonlarca TPS ve saniye gecikme ile dünya çapında 10T cihazların aynı anda çalışmasını sağlamaktadır. BlackPearl Token ( BPLC ) kurumsal düzeyde merkezi olmayan uygulamaları etkinleştirebilen ve genişletebilen bir alt yapıya sahiptir.

APP, boşta işlem gücü ve bant genişliğinden tam olarak yararlanan düğümdür. Platform kullanıcıları fikir birliğine katılmak ve üretimi engellemek için BPC cüzdanı kurabilirler . BPC yıldırım hızında fikir birliğine öncülük eder, fikir birliğini tamamlama süresi 0,3 saniye – 3 saniyedir .Süper yönlendirilmiş P2P yayınları, ev geniş bandının birkaç bin Tek parçalı TPS’yi tamamlamasına izin vermektedir. Eşsiz akıllı Sharding tasarımı, parçalar arası güven, parça eş zamansız konsensüs, parçalar arası iletişim, akıllı yük dengelemeli veri dağıtım algoritması çözer, parça birleştirme ve bölmeyi otomatik olarak tamamlamaktadır.

bplc coin

BlackPearl Token Toplam Arz !

BlackPearl Token Toplam Arz ile ilgili veri paylaşımı yapılmamıştır. Maksimum Arz :64.000.000.000 BPLC ‘ dir.

Önerilen Makaleler

BPLC Coin Nereden Alınır ? – BPLC Coin Nasıl Alınır ?

BlackPearl Token almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. BPLC Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ise çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz. BlackPearl Token Toplam Arz ! BPLC Coin Kaç TL ? BlackPearl Token Nedir ?

  • BPLC Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Daha sonra , Bitcicoin alımı yaparak , Bitci paritesinde Fan Token satışlarına katılabilirsiniz .

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.