Bitcoin’i 60.000$’a Almadığıma Sevindim

Morgan Stanley CEO'su

Dünyanın en büyük bankalarından birinin CEO’su Morgan Stanley, yüksek düzeyde risk ve öngörülemezlik nedeniyle dijital varlıklara yatırım yapmaktan çekindiğini söyledi. Bitcoin’i 60.000$’a Almadığıma Sevindim

Morgan Stanley CEO’su Bitcoin’i 60.000$’a Almadığıma Sevindim

James Gorman, bu tür varlıkların olgunlaştığı ve artık piyasadan kaybolamayacağı için kripto para birimlerini kısa ömürlü bir heves olarak görmediğini açıkladı.

Aynı zamanda, bankacı kripto varlıklarına yatırım yapmaktan korkuyor çünkü onların gerçek değerini değerlendirmesi oldukça zor. Morgan Stanley’in başkanına göre, kripto para birimleri kendi içlerinde spekülatif varlıklardır ve 60.000 $’a bitcoin almadığı için memnun.

Gorman, dijital varlıkları, yatırımcıların hızlı bir kar elde etme umuduyla genç teknoloji girişimlerine toplu halde para akıttığı 1990’ların sonundaki nokta-com çağına benzetti.

Ancak çoğu internet şirketinin sermaye yetersizliği nedeniyle kapanması borsanın çökmesine neden oldu. James Gorman’ın bitcoin hakkındaki şüphelerine rağmen, Morgan Stanley geçen yıl kripto para birimlerinin uluslararası finans piyasası üzerindeki etkisini incelemek için özel bir bölüm oluşturdu.

Mart ayında Morgan Stanley müşterileri , ikisi Galaxy Digital’e ait olan üç Bitcoin tabanlı fona erişim kazandı.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.