Bitcoin Satın Almak İçin 500 Milyon Dolarlık Hisse Satacak!

MicroStrategy
Abone Ol 

Amerikan şirketi MicroStrategy, Bitcoin rezervlerini artırmak için 500 milyon dolarlık hisse satışını onaylama talebiyle ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) başvurdu. MicroStrategy Bitcoin Satın Almak İçin 500 Milyon Dolarlık Hisse Satacak!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

MicroStrategy Bitcoin Satın Almak İçin 500 Milyon Dolarlık Hisse Satacak!

Söz konusu belgede, MicroStrategy’nin belirtilen sayıda hissenin satışı için acenteler Cowen ve Company ve BTIG ile ön anlaşmalar imzaladığı belirtildi.

“Hisse satışından elde edilen geliri, Bitcoin alımı da dahil olmak üzere şirketin genel amaçları için kullanmayı planlıyoruz. Her bir hedefe yönlendirilecek fon miktarını biz belirlemiyoruz. Ayrıca, depolanan bitcoinlerin hacmi için belirli bir hedef belirlemiyoruz ve olası kripto para alımları için piyasa durumunu izlemeye devam edeceğiz ”dedi.

Önerilen Makaleler

Şu anda MicroStrategy cüzdanlarında 129.700 BTC saklanıyor ve Bitcoinler ortalama 30.660 $ fiyatla satın alındı. Piyasa çöküşünden sonra şirketin kayıt dışı kaybı 900 milyon doları aştı, bu muhtemelen şirketin ayrılmasının nedenidir.

Sorare NFT kazanmak ve bonuslardan faydalanmak için tıklayınız!

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.