Bitcoin Balinası Düşüşe Rağmen, Satın Almaya Devam Ediyor

Düşüşe Rağmen Satın alma
Abone Ol 

Mevcut piyasa istikrarsızlığına rağmen, büyük yatırımcılar her gün Bitcoin satın alıyor ve hisselerini genişletiyor. Aslında her gün 1 milyon dolar değerinde Bitcoin tahsis eden bir Bitcoin balinası var. Bu, bu yatırımcıların Bitcoin’in geleceği konusunda hala iyimser olduklarını gösteriyor. Bitcoin Balinası Düşüşe Rağmen, Satın Almaya Devam Ediyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bitcoin Balinası Düşüşe Rağmen, Satın Almaya Devam Ediyor

Bitcoin‘in son fiyat hareketi, önemli yatırımcıların ve sahiplerinin şu anda ne yaptığını yansıtmaz . Bu devasa Bitcoin balinaları, Bitcoin’in piyasadaki fiyatı veya performansından bağımsız olarak günlük olarak Bitcoin satın alıyor. Her gün, sadece fazladan para satın alırlar.

Her gün 1 milyon dolar değerinde Bitcoin satın alan bir Bitcoin balinası var. Her gün yaklaşık 25 bitcoin satın alıyor ve bunları cüzdanına yatırıyor. Bu alımlar, piyasa fiyatlarındaki değişiklikler dikkate alınmadan yapılır.

Ancak bu yatırımcı, bir kripto para borsası veya sanal para birimleri alıp diğer bayilere satan basit bir aracı olabilir. Sonuç olarak, tek bir yatırımcıdan değil, bir borsadan veya büyük bir şirketten bahsediyor olabiliriz .

Önerilen Makaleler

Bitcoin’in son birkaç saat içinde 44.500 dolardan 42.000 dolara düştüğünü belirtmekte fayda var . Amiral gemisi sanal para biriminin fiyatı şu anda yaklaşık 42.500 dolarda sabitlendi. Bununla birlikte, piyasada hala çok fazla belirsizlik var ve yatırımcılar Bitcoin’in önümüzdeki haftalarda ve aylarda ne yapacağını dikkatle izliyorlar.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.