Binance ve Mastercard Ön Ödemeli Kart Başlattı

binance card
Abone Ol 

Dünyanın en büyük ve güvenilir kripto para borsası ve ödeme devi Mastercard Brezilya’da da ön ödemeli Binance Card’ı piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Binance Card, Brezilya’da Piyasa Sürülüyor. Binance ve Mastercard Ön Ödemeli Kart Başlattı

Binance Card, Brezilya’da Piyasa Sürülüyor

Kripto borsası Binance, Mastercard ile 14 dijital para birimiyle uyumlu bir ön ödemeli kartın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Lansman, kartın geçen yıl Arjantin’e gelmesinden sonra Binance’in Latin Amerika’daki ikinci ürünü oldu.

Bu hamleyle birlikte Binance kullanıcıları, kripto para birimleri ile satın alma ve fatura ödeme imkanına sahip olacak. “Ön ödemeli kart, kripto ekosistemi ile mevcut finansal sistem arasındaki köprüyü güçlendirmeye yönelik süregelen çabalarımızın bir parçası”

Dock tarafından yayımlanan kartı, şu anda beta testinde yer alıyor. Kartın önümüzdeki haftalarda geniş çapta piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a şimdi kayıt olun, üstelik en yüksek komisyon iadesi ile (%20 referans kodu )

Binance Brezilya’nın genel müdürü Guilherme Nazar, konuyla ilgili olarak şu ifadelere yer verdi: “Brezilya, Binance için son derece önemli bir pazar. Kullanıcılar için yeni hizmetlere yatırım yapmaya ve blockchain ve kripto ekosisteminin gelişimine katkıda bulunmaya devam edeceğiz”

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.