Binance Referans Kampanyası ! Gizemli Kutular Kazanmak İçin Arkadaşlarınızı Davet Edin!

binance referans kampanyası

Dünyanın en büyük borsası , tüm kullanıcıları ilgilendiren devasa referans kampanyası duyurdu ! Yapmanız gereken , 300.000 $ Değerinde Tokenden Oluşan Ödül Havuzundan Her Biri 500 $’a Varan Değerde Gizemli Kutular Kazanmak için Arkadaşlarınızı Davet Edin! Binance Referans Kampanyası ! Binance Referans Ödülü !

Binance Referans Kampanyası ! Gizemli Kutular Kazanmak İçin Arkadaşlarınızı Davet Edin!

2022 yılına süpriz kampanya ve hediyeler ile başlayan Binance borsası , kullanıcılar için devasa ödül içeren referans kampanyasını duyurdu . Referans sistemi , Binance borsasına arkadaşlarınızı kendi kayıt linkiniz ile kaydolmasını sağlayarak üyelik işleminin tamamlanmasıdır . Binance borsasına kaydı olmayan kullanıcılar BURADAN kayıt işlemi gerçekleştirerek benzersiz gizemli kutu kazanmaya hak kazanacaktır .

  • Etkinlik A: Binance Referans Ödülü !

İkinizin de Gizemli Kutu açması için daha önce Binance’e kayıt olmamış bir arkadaşınızla Referans Teklifi Kimliğinizi/Bağlantınızı paylaşın. 
Daha fazla arkadaşınızı davet ederek daha fazla Gizemli Kutunun kilidini açın. Ayrıca Sürpriz Gizemli Kutuların kilidini açmak ve 500 $’a varan token ödülleri kazanmak için de daha fazla şansınız olacaktır. Her bir katılımcı en fazla 20 Gizemli Kutu kazanabilir.
Ödüllere hak kazanabilmek için, referanslarınız aşağıdakileri yapmalıdır:

binance referans ödülü

Her bir Gizemli Kutu, şu tokenlerden 500 $’a kadar içerir: BTC, ETH, BUSD, BNB, XRP, MATIC, ADA, SHIB, DOGE ve GALA. Ne kadar fazla Gizemli Kutu alırsanız, daha büyük bir ödül kazanma şansınız da o kadar artar.
  • Etkinlik B: 10.000 $ paylaşımlı ödül havuzu – sosyal medyada paylaşım yapın ve 1 BNB’ye kadar kazanın

Referans sayfasında “Paylaş” seçeneğine tıklayan ve Referans Teklifini sosyal medyada paylaşan tüm kullanıcılar, Ödülü Paylaşılacak Gizemli Kutulardan oluşan 10.000 $ değerindeki ödül havuzundan pay almaya hak kazanacaklardır. Tüm hak kazanan kullanıcılar arasından, her biri 1 BNB kazanacak üç kullanıcı seçilecektir. Diğer hak kazanan kullanıcılar ödül havuzunun kalanını paylaşacaktır. Ne kadar fazla Gizemli Kutu alırsanız, 1 BNB ödülünü kazanma şansınız da o kadar artar.
Ödülü Paylaşılacak Gizemli Kutuların her biri, 1 BNB’ye varan değerde şu kripto paralardan içermektedir: BTC, ETH, BUSD, BNB, XRP, MATIC, ADA, SHIB, DOGE ve GALA.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.