”Binance Öğren ve Kazan” ile Ücretsiz Kripto Alın!

öğrenin kazanın

Binance, kullanıcıların blok zinciri hakkında bilgi edinebilecekleri ve kursları ve sınavları tamamlayarak 16 $’a kadar kripto kazanabilecekleri “Binance Öğren ve Kazan”ın dördüncü turunu yakında başlatacağını duyurdu!

Eşsiz Binance Avantaj ve Faydalarından Yararlanmak İçin Şimdi Kaydol ; https://accounts.binance.com/tr/register?ref=YW1EF2U8

Öğrenin ve Kazanın: Kursları ve Kısa Sınavları Tamamlayarak Ücretsiz Kripto Alın!

19.05.2022 00:00 AM’den (UTC) sonra bir Binance hesabına kaydolan ve KYC‘yi tamamlayan tüm yeni kullanıcılar makaleleri okuyarak, videoları izleyerek ve 2022-05-19 00 arasındaki sınavları tamamlayarak katılabilir . Uygun kullanıcılar, tamamladıkları kursa veya sınava bağlı olarak, diğer projelerden önceden belirlenmiş miktarda REEF , T veya token alma şansına sahip olacaklar. Her kursun yalnızca bir kez tamamlanabileceğini ve her kullanıcının tamamlanan kurs başına en fazla bir ödül almaya hak kazandığı unutulmamalıdır.

Şimdi Kazanmaya Başlayın!

Şartlar ve koşullar:
  • 19.05.2022 00:00 AM (UTC) tarihinden itibaren kayıtlı tüm yeni KYC kullanıcıları programa katılmaya hak kazanacaktırYasadışı olarak toplu kayıtlı hesaplar, katılmaya veya herhangi bir ödül almaya uygun olmayacaktır.
  • Ödüller sınırlıdır ve ilk gelene ilk hizmet esasına göre sunulur Kullanıcılar, her kurs için yalnızca sınavı tamamladıktan sonra ödül talep edebilir.
  • Uygun kullanıcılar, birden fazla ödül talep etmek için birden fazla testi tamamlayabilir.
  • Alınan ödülün gerçek değeri, piyasa dalgalanması nedeniyle değişebilir.
  • Ödüller , sınavı geçen nitelikli öğrencilere 48 saat içinde dağıtılacaktır Kullanıcılar ödüllerini Hesap > Ödül Merkezi aracılığıyla kontrol edebilirler .
  • Binance, yıkama ticareti veya yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar, kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu niteliklerini sergileme olarak kabul edilen alım satımları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
  • Binance, önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda faaliyeti sonlandırma hakkını saklı tutar.
  • Binance hesapları yalnızca hesap sahipleri tarafından kullanılabilir. Binance, hesap sahipleri dışındaki kişiler tarafından Binance hesaplarının kullanımını askıya alma, dondurma veya iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Binance, aktivitenin nihai yorumu hakkını saklı tutar. Binance, bu şartları kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir zamanda değiştirme veya düzenleme hakkını saklı tutar.
  • Tercüme edilmiş versiyonlar ile orijinal İngilizce versiyon arasında herhangi bir tutarsızlık olması durumunda, İngilizce versiyon geçerli olacaktır.

İlginizi Çekebilir ! 

Sosyal Medya'da Bilgi Kripto !

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !

Binance Haber , Duyuru , Etkinliklerinden Haberdar Ol !

Binance Telegram
Binance Twitter