Binance Labs, Donanım Cüzdan Üreticisi NGRAVE Firmasına Yatırım Yaptı!

ngrave nedir
Abone Ol 

Lider kripto para borsası Binance‘dan stratejik bir yatırım daha. Bildiğiniz üzere kripto ekosisteminde yer alan çöküşler, iflaslar kullanıcıları kripto varlık saklama konusunda donanım cüzdanlarına yönlendirdi. Bu noktayı çok önceden fark eden Binance , donanım cüzdanı üreticisi NGRAVE firmasına stratejik yatırım yaptı.

NGRAVE nedir?

NGRAVE, bireylerin ve işletmelerin dijital varlıklarını, kripto para birimlerini, DeFi cüzdanlarını ve NFT‘lerini yönetmeleri için güvenli ve kullanıcı dostu uçtan uca bir çözüm sunan bir blok zinciri ve dijital varlık güvenlik sağlayıcısıdır. NGRAVE ürün paketi, dünyanın en güvenli donanım cüzdanı NGRAVE ZERO (sertifikalı EAL7 güvenli işletim sistemi), yedekleme çözümü NGRAVE GRAPHENE ve mobil uygulama NGRAVE LIQUID ‘den oluşmaktadır.

Binance Labs ‘den NGRAVE ‘ye Stratejik Yatırım!

Binance’in risk sermayesi kolu ve hızlandırıcısı olan Binance Labs , kripto kullanıcıları için kullanıcı dostu, maksimum güvenlik çözümlerinde uzmanlaşmış bir blok zinciri ve dijital varlık güvenliği sağlayıcısı olan NGRAVE’in yaklaşan A Serisi turuna stratejik bir yatırım yaptı.

2018 yılında Belçika’da kurulan NGRAVE, bağlantısız dokunmatik ekranlı donanım cüzdanı ZERO, kullanıcıları gerçek zamanlı olarak blok zincirine bağlayan mobil uygulama LIQUID ve şifrelenmiş ve kurtarılabilir paslanmaz çelik GRAPHENE’den oluşan 3 katmanlı bir güvenlik paketi geliştirdi. Kripto yatırımcıları, anahtar oluşturmadan yedek kurtarmaya kadar uçtan uca ve kullanımı kolay donanım cüzdanın keyfini çıkarabilirler.

Binance’in Kurucu Ortağı ve Binance Labs Başkanı Yi He şu yorumu yaptı: “Güvenlik, kripto kabulünün önündeki en büyük engellerden biri olmaya devam ediyor. Kişisel saklama cüzdanları, dijital varlıkları depolamak için en güvenli yöntemlerden biridir ve NGRAVE’e yaptığımız yatırımla, kullanıcı güvenliğini artıran yenilikçi girişimleri desteklemeye devam etmek istiyoruz.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.