Binance Ceo’su : “SBF Tarihin En Büyük Dolandırıcılarından Biri”

CZ SBF
Abone Ol 
  • Binance CEO’su, FTX’in kurucusu Sam Bankman-Fried’in “tarihin en büyük dolandırıcılarından biri” olduğunu söyledi
  • CEO, “FTX kendilerini (ve kullanıcılarını) öldürdü çünkü milyarlarca dolarlık kullanıcı fonu çaldılar” dedi.
  • Bankman-Fried, FTX’in çöküşünü muhasebe hatalarına bağlıyor ve müşteri fonlarının kasıtlı olarak kötüye kullanıldığı iddialarını reddediyor.

Lider kripto para borsası Binance Ceo’su Changpeng Zhao yada bilinen adıyla CZ, dün Twitter üzerinde verdiği demeçte, eski FTX Ceo hakkında bazı açıklamalar yaptı.

Binance Ceo’su CZ;

SBF, beni ve diğer insanları “kötü adamlar” olarak resmeden bir anlatıyı sürdürdü. Onun bir “kahraman” olduğu fantezisini sürdürmek çok önemliydi. SBF tarihin en büyük dolandırıcılarından biridir, aynı zamanda medya ve kanaat önderleri söz konusu olduğunda usta bir manipülatördür.

Bazı yanlışları da bu yazımızda düzeltmek isteriz. FTX ‘in iflasında CZ’nin etkisi varmış gibi bir algı dolaşıyor. Aslına olayın bunla hiçbir alakası yok. Eğer Binance Ceo’su CZ olmasa FTX ‘de dönen kirli işler gün yüzüne çıkmayacaktı.

CZ bu ekosistem için sürekli şeffaflığı, adil olmayı, ve bu teknolojinin yalın haliyle büyümesi için tüm çabayı göstermektedir. Fakat bazı firmalar bunun yerine kullanıcı paralarıyla bir yerlere gelme derdindeler. İşte bu yüzden CZ bir açıklamasında kullanıcı parasıyla ayakta durabilen borsalardan uzak durun demişti.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.