Binance Ceo’su CZ, Yatırımcılara İpucu Verdi!

binance cz
Abone Ol 

Lider kripto para borsası Binance’ın kurucusu ve Ceo’su Changpeng Zhao bilinen unvanıyla CZ, Twitter’da sesli bir kripto para birimi sohbet katılımcısı oldu. 

CZ, Boğa Piyasaları Sırasında Kripto Yatırımcıları İçin İpuçları Paylaşıyor

Özellikle piyasaların Bitcoin ve diğer altcoinlerin çift haneli rakamlara ulaştığı bir ralli sergilediği bir durumda, CZ kripto para birimi yatırımcıları için risk yönetimi ipuçlarından bazılarına değinmek istedi.

CZ, FOMO Yapmayın

CZ tweet’inde, özellikle boğa piyasalarında risk yönetiminin benimsenmesi gerektiğini belirtti. Ayrıca FOMO “kaçırma korkusu” ile yatırım yapılmaması ve tüm yatırımların tek bir kripto paraya yatırılmaması gerektiğini de belirtti. Ayrıca tweet’i “mali tavsiye değil” diyerek bitiriyor.

Bu, özellikle “tüm yumurtalarınızı aynı sepete koymayın” sözü için geçerlidir. Bu geçerli bir nokta çünkü tüm paralarınızı tek bir kripto para birimine koyarsanız ve kripto paranın çöktüğü öngörülemeyen bir olay nedeniyle tüm yatırımınız gitmiş olur. Bununla birlikte, portföyünüzü çeşitlendirirseniz, zorlu bir piyasa koşulunun üstesinden gelme şansınız çok daha yüksektir.

CZ Kimdir?

Changpeng Zhao yani CZ , 10 Eylül 1977’de Çin’in Jiangsu eyaletinde dünyaya geldi . Jiangsu  , Çin’in önde gelen elektronik üretim eyaletlerinden biridir . CZ 12 yaşında iken , ailesi ile birlikte Kanada’da Vancouver’a taşındılar .  Gençlik yıllarında McDonald’s da dahil olmak üzere , bir dizi hizmet kolunda çalıştı ve kendini geliştirdi . Aklınızda ki düşünceyi biliyorum , McDonald’s ‘a çalıştı ve buralara geldi . Yazının devamı için tıklayın. 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.