Binance, Beam Tokeni Delist Edecek!

Lider kripto para borsası Binance, borsası üzerinde yer alan projeleri belirli aralıklara denetleyerek projenin güvenirliğini ve bazı kriterlerini sorgular. Tüm bu anlayış içerisinde Binance, Beam Tokeni delist edecek!

Binance, Beam Tokeni Delist Edecek!

Binance Beam delist işlemi kapsamında bir açıklama yayınladı;

Değerli Binance’lılar,

Binance‘te, beklediğimiz yüksek standardı karşılamaya devam ettiğinden emin olmak için listelediğimiz her bir dijital varlığı periyodik olarak inceliyoruz. Bir kripto para veya token artık bu standardı karşılamadığında veya sektör değiştiğinde, daha derinlemesine bir inceleme yürütür ve potansiyel olarak listeden kaldırırız. Bunun tüm kullanıcılarımızı en iyi şekilde koruduğuna inanıyoruz. Açıklamasında bulundu.

  • Kaldırılmakta olan tam işlem çiftleri şunlardır: BEAM/USDT.
  • İlgili her bir ticaret çiftinde ticaret durduktan sonra tüm ticaret emirleri otomatik olarak kaldırılacaktır.
  • Alım satım durduktan sonra varlıklarınızı görüntülemek için lütfen Fonlar sayfanızda “Küçük varlıkları gizle”yi seçmediğinizden emin olun.
  • BEAM’in Binance’ten çekilmesi, 27.04.2023 01:00 (UTC) tarihine kadar desteklenmeye devam edecektir.
  • Binance Gift Card, 2023-01-25 09:00 (UTC) itibarıyla BEAM’i liste dışı bırakacak. Kullanıcıların herhangi bir olumsuzluk yaşamamaları için BEAM içeren Hediye Kartlarını önceden yönetmeleri önerilir.
  • Binance Pay, BEAM’i 26-01-2023 09:00’da (UTC) listeden kaldıracak.
  • Binance, söz konusu spot ticaret çiftleri için strateji ticaret hizmetlerini uygun olduğu durumlarda 26.01.2023 09:00’da (UTC) sonlandıracaktır. Kullanıcılara, herhangi bir potansiyel kaybı önlemek için, strateji ticaret hizmetlerinin sona ermesinden önce ticaret stratejilerini güncellemeleri ve/veya iptal etmeleri şiddetle tavsiye edilir.

Delist Haberi Sonrasında Beam %30’a Yakın Düştü!

Binance resmi duyuruyu paylaştıktan sonra Beam Token ciddi bir düşüş yaşadı. Haber öncesinde 0,11 USDT civarından işlem gören token 0.0681 seviyelerine iğne attı.

binance beam

Beam Token Nedir?

BEAM, iki blok zinciri protokolünün (LelantusMW ve Mimblewimble) bir kombinasyonu üzerinde çalışan gizli bir merkezi olmayan finans (DeFi) platformudur.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.