Binance, ApeCoin’i (APE) Listeleyecek !

binance ape
Abone Ol 
Dünyanın en büyük kripto para , NFT , Fan Token platformu Binance , yeni bir listeleme haberini duyurdu ! Binance Apecoin Listelemesini Kullanıcıları İle Paylaştı ! Apecoin (APE) Nedir ? 

Binance, ApeCoin’i (APE) Listeleyecek !

Binance, ApeCoin’i (APE) listeleyecek ve 2022-03-17 14:30’da (UTC) APE/BTC, APE/BUSD ve APE/USDT ticaret çiftleri için alım satımı açacak. APE Coin alım-satım işlemleri için bir Binance hesabınız olması gerekmektedir ! Eğer Binance üyeliğiniz bulunmuyorsa aşağıdaki bağlantıdan hemen kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz !
  • Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak APE yatırmaya başlayabilir
  • APE için para çekme işlemleri 2022-03-18 14:30’da (UTC) açılacaktır
Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilir .

ApeCoin (APE) nedir?

ApeCoin (APE), APE ekosisteminin merkezi olmayan topluluk yapısını güçlendiren yerel yönetim belirtecidir. APE ekosistemi, Ethereum blok zincirindeki en popüler NFT koleksiyonlarından ikisi olan Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve Mutant Ape Yacht Club (MAYC) topluluğunu içerir.

Ape Coin Web3 Ekonomisi İçindir !

Kültür, sanat, oyun, eğlence ve etkinlikler aracılığıyla web3’te yeni bir ifade buldu. Blok zincirinin kültür üzerindeki etkisinin olasılıkları o kadar sonsuzdur ki, bunların hepsi henüz tahmin edilemez. APE, sıradakini desteklemek için yapılmış, topluluk tarafından kontrol edilen ve oluşturulan bir simgedir. Kültürü meta veriye yönlendiren topluluk liderliğindeki girişimler için merkezi olmayan bir protokol katmanı olarak hizmet edecek.

APE VAKFI

APE Vakfı, ApeCoin’in kahyasıdır. Bu bir gözetmen değil, ApeCoin DAO’daki ApeCoin sahiplerinin üzerine inşa edebileceği temel katmandır.

Vakıf, merkezi olmayan ve topluluk tarafından yönetilen yönetimi kolaylaştırır ve zamanla daha merkezi olmayan hale gelmek üzere tasarlanmıştır. ApeCoin DAO’nun kararlarını yönetmekle görevlidir ve günlük yönetim, defter tutma, proje yönetimi ve DAO topluluğunun fikirlerinin gerçeğe dönüşmesi için ihtiyaç duydukları desteğe sahip olmasını sağlayan diğer görevlerden sorumludur.

APE Vakfı’nın amacı, APE ekosisteminin büyümesini ve gelişmesini adil ve kapsayıcı bir şekilde yönetmektir. ApeCoin DAO tarafından yönlendirildiği şekilde harcamalarını ödemek için multisig cüzdan tarafından kontrol edilen Ekosistem Fonunu kullanır ve ApeCoin sahiplerinin açık ve izinsiz yönetişim süreçleri aracılığıyla işbirliği yapmaları için bir altyapı sağlar.

Binance Haber , Duyuru , Etkinliklerinden Haberdar Ol !
Binance Twitter
Binance Telegram

Risk uyarısı : Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticari kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size tavsiye edilir.

Sosyal Medya'da Bilgi Kripto !

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !