Binance 100 Dolarlık BNB Bağış Yardımı Nasıl Alınır?

binance 100 dolar
Abone Ol 

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance Kahramanmaraş’ta yaşanan 7.7’lik deprem felaketinden sonra bölgedeki depremzedelere 100 Dolar bağış yapacağını ve  Türkiye Deprem Yardımı fonuna aktarılmak üzere bir bağış fonu oluşturulduğunu açıklamıştı. Peki Binance 100 Dolarlık BNB bağış yardımı nasıl alınır yazımızda yer verdik.

Binance 100 Dolar Airdrop Nasıl Alınır?

Türkiye son yılların en kötü felaketine 06.02.2023 sabahında uyandı. Kahramanmaraş’ta olan 7,7’lik deprem, ülkemizin doğusunu derinden sarstı ve  Türkiye 4. seviye alarm durumuna geçerek uluslararası çapta yardım talebinde bulundu.  Bir çok ülkenin yanı sıra dev şirketlerden de Türkiye’ye destek açıklamaları geldi.

Dünyanın en büyük ve güvenilir Borsası olan Binance’ın kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao (Cz) twetterdan şu açıklamalarda bulundu:

“Kalbimiz depremden etkilenenlerle birlikte. Binance olarak, nasıl yardım edebileceğimize hep birlikte bakacağız.” 

“Türkiye’de yakın zamanda gerçekleşen depremler çok fazla insan ve topluluğun üzerinde yıkıcı etkiler bıraktı. Çabalarımızın etkilenenleri biraz olsun rahatlatmasını umuyoruz. Ayrıca, endüstrideki paydaşlarımızı bir kez daha bu kriz zamanlarında bir araya gelip yardım eli uzatmaya davet ediyoruz.

Ekibimiz, Türkiye’de yer alan Binance kullanıcılarını ve ailelerini güvende tutmak ve gereken yardımı sağlamak için üzerine düşeni yapmaktadır. Binance bu zor zamanlarda kullanıcılarımızın yanındadır. Ek olarak, Türkiye’de bulunan topluluğumuza yardım etmek için gereken desteği verebilmek adına çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Binance kullanıcılarına 100’er dolar değerinde BNB’yi airdrop ile dağıtacak. Depremden en çok etkilenen Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay illerinde bulunan, bağıştan faydalanacak kullanıcılar 6 Şubat’tan önce tamamlanmış olan Proof of Address (POA-Adres İspatı) yöntemiyle belirlenecektir.

Binance 100 dolarlık BNB yardımı için herhangi bir yere başvurmanız gerekmemektedir ve eğer hesabınızın POA yöntemiyle bu 10 ilden birinde olduğu hesaplanırsa 100 dolarlık yardım almaya hak kazanılacaktır.

Binance tarafından yapılacak toplam bağış miktarının 5 milyon dolar (veya 94.155.500 TRY) olması beklenmektedir.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.