Ana SayfaAirdrop & TestnetAtem Network Coin Nedir?

Atem Network Coin Nedir?

Atem Network, içerik oluşturucuların içeriklerini tokenleştirmelerine ve web3 üzerindeki topluluklarıyla bağlantı kurmalarına yardımcı olmak için izinsiz, açık ve işbirliğine dayalı bir içerik oluşturma protokolü oluşturmayı amaçlamaktadır.

spot_img

Atem Network, merkezi olmayan bir içerik oluşturma protokolüdür ve içerik oluşturucuların içeriklerini tokenleştirmelerine ve web3 yerel toplulukları oluşturmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Atem Network İlk Kez Listelenecek Şimdi Ticarete Başlayın!

Atem, protokolün yanı sıra iki ürün geliştirmiştir; web3 içerik paylaşım platformu AtemReview ve web3 topluluk sosyal platformu AtemChat.

AtemChat 30.000’den fazla kullanıcının ilgisini çekti ve 7.000’den fazla NFT grubu oluşturdu. AtemReview 200 binin üzerinde kullanıcıya ulaştı, Arweave’de 400 binin üzerinde içerik oluşturdu, 2,5 milyonun üzerinde etkileşime ulaştı ve 10 binin üzerinde DAU’ya ulaştı.

Atem Network daha önce BNB Chain ve CyberConnect tarafından düzenlenen web3 sosyal hackathon’unda “Yükselen Yıldızlar” ödülünde de birinci sırada yer almıştı. Ayrıca Aptos Vakfı’ndan Wave4 Hibesini aldı.

Atem Token Nedir?

Atem Network Token / Coin , içerik oluşturucuların içeriklerini tokenleştirmelerine ve web3 üzerindeki topluluklarıyla bağlantı kurmalarına yardımcı olmak için izinsiz, açık ve işbirliğine dayalı bir içerik oluşturma protokolü oluşturmayı amaçlamaktadır. ATEM tokenı, yönetişim tokenı olarak işlev görmektedir.

Atem Network Coin Nasıl Alınır?

Atem Network Yorum ve Geleceği

Atem Network henüz herhangi bir borsada listelenmemiştir. Listeleme sonrasında fiyat yorum ve geleceği hakkında teknik analiz verileri burada paylaşılacaktır.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar