Artık Servetim Sadece 100.000 Dolar!

sbf iflas

İflas eden kripto para borsasının eski kurucusu ve Ceo’su Sam Bankman-Fried banka hesabındaki parayı açıkladı. FTX ‘in çökmesiyle 17 Milyar Dolarlık serveti buhar olan eski yönetici bazı açıklamalarda bulundu.

Axios ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Bankman-Fried, şu anda banka hesaplarında yaklaşık 100.000 dolar olduğunu ve Bloomberg’in hesaplamalarına göre yaklaşık 17 milyar dolarlık net servetinde %99 oranında bir düşüş olduğunu iddia etti. Kişisel finansal durumu sorulduğunda, şöyle dedi:

Negatif bir sayı söylememe izin var mı? Yani hiçbir fikrim yok. Bilmiyorum. Banka hesabımda en son kontrol ettiğimde 100.000 dolarım vardı. Karmaşık bir durum. Esasen, sahip olduğum her şey şirkete bağlanmıştı.”

  • Bloomberg, SBF’nin servet kaybını “tarihin gelmiş geçmiş en büyük servet yıkımlarından biri” olarak nitelendirdi.
  • SBF yaptığı açıklamada “Doğru düzenleme FTX’in iflasını önlemeye yardımcı olabilirdi. Çıkar çatışmalarını yönetmekten başkasının sorumlu olmasını dilerdim” dedi.
  • Eski FTX Ceo’su bir günde milyarca dolar kaybederek, bir milyarderin bir gün içerisinde kaybettiği en yüksek rakama ulaşmıştı.

İş birliği bağlantılarımızı takip edin:

  • Kripto paralarınızı Ledger cüzdan ile güvenle saklayın
  • NordVPN ile kripto işlemlerinizi anonim hale getirin
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.