AMP Coin Nedir ve Nasıl Alınır ? AMP Kaç TL ?

amp coin kaç tl
Abone Ol 

AMP Coin,  beş farklı borsada listelenmeyi  başarmış , diğer kripto paraların aksine para ile direkt satın alınamaz. Bitcoin satın alarak ve ardından  coin ile ticaret yapmayı teklif eden borsaya transfer yaparak bu coini kolayca satın alabilirsiniz. Peki AMP Coin Nedir ? AMP Coin Nasıl Alınır ? AMP Kaç TL ? 

BİTci

AMP Coin Nedir ?

AMP her türlü değer aktarımı için anında , doğrulanabilir güvenceler sunan dijital teminat belirteci olarak tanımlanmaktadır. AMP kullanarak Flaxa gibi ağlar varlıklar ile ilgili kullanım durumları için işlemleri hızlı ve geri döndürülemez şekilde güvence altına alır. AMP , teminat bölümleri ve teminat yöneticileri aracılığıyla doğrulanabilir teminatlanma için çok basit ara yüzü sunduğunu görülmektedir. Ethereum blok zinciri direkt doğrulanabilen bakiyeleri taşımak için belirlendiğinde , teminat yöneticileri , gerektiğinde bu bölümleri  teminatı kilitleyebilen , serbest bırakabilen ve yeniden yönlendiren akıllı sözleşmedir.

amp coin

AMP Coin Kaç TL ? 1 AMP Coin Kaç TL ?

AMP Toplam Arzı  99.213.408,535 AMP‘dir. 1 AMP Kaç TL ?


 

AMP Coin Nasıl Alınır ?

AMP Coin, almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir.. Bu sitelere kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır.. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekecektir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. AMP Coin Nasıl Alınır ?

AMP Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman , çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , BİNANCE üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz .

  • [stextbox id=’warning’ caption=’BİNANCE %20 BONUS KAYIT LİNKİ’]Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ ![/stextbox]
  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , BİNANCE üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

Önerilen Makaleler

BİNANCE KAYIT İŞLEMİ ! BİNANCE İLE UNI TOKEN ALIMI !
CARDANO NEDİR ? ADA COİN KAÇ TL ?
ETHEREUM NEDİR ? ETH KAÇ TL ?
RİPPLE NEDİR ? XRP BUGÜN KAÇ TL ?
KERİZ SİLKELEME , ARBİTRAJ , DUMP NEDİR ?KRİPTO TERİMLERİ ÖĞRENİN !