Altın, Hisse Senetleri, Tahviller, Kripto ve Daha Fazlası

Piyasalarda bugün son durum nedir, Bitcoin (BTC), Altın, Hisse Senetleri, Tahviller, Kripto ve Daha Fazlası!

Piyasalarda bugün son durum nedir? Bitcoin, Altın, Hisse Senetleri, Tahviller, Kripto ve Daha Fazlası!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Altın, Hisse Senetleri, Tahviller, Kripto ve Daha Fazlası

GLD (Altın ETF), Ocak başındaki en yüksek 193’ten son zamanlardaki en düşük seviyesi olan 168’e,GLDyüzde on üç azaldı.

SPX (S&P 500 Endeksi), Aralık sonundaki en yüksek seviyesi olan 4818’den son zamanlardaki en düşük seviyesi olan 3858’e kadar, S&P 500 Endeksi yüzde yirmi düştü.

TLT (Uzun Vadeli ABD Hazine Tahvil Endeksi), Aralık başındaki en yüksek noktası olan 155’ten son zamanlardaki en düşük seviyesi olan 112’ye kadar, uzun vadeli ABD Hazinelerinin bu ETF’si yüzde yirmi yedi düştü.

Bitcoin, Geçtiğimiz Kasım ayında 70.000’in (69.355) hemen altındaki yüksek noktasından, en çok izlenenlerin fiyatı kripto para yüzde altmış üç düşüşle 25.350 ile son düşük seviyesine geriledi.

SLV (gümüş), Geçen Haziran ayındaki 52 haftanın en yüksek seviyesi olan 26.43’ten 19.01’deki son düşüğüne, SLV yüzde yirmi sekiz azaldı.
Önerilen Makaleler

Hisse senetleri, tahviller ve diğer finansal varlıklar için fiyatlar söz konusu olduğunda, son zamanlardaki yüksek fiyatlar, yılların karlılığını azalttı.

Fiyat-kazanç oranlarının son derece cömert bir uygulamasına izin verse bile, fiyatlar gelecekteki büyüme için en uygun beklentileri çok aştı.

Ancak sorun, varlıkların aşırı değerlenmesinden çok daha kötü. ABD ve dünya ekonomileri borç bağımlıdır . Finansal varlık fiyatlarındaki aşırı değerlemeler, bol miktarda ucuz kredinin sonucudur.

Çoğu ekonomik faaliyet öncelikle ucuz kredi ile finanse edilmektedir; ipotek, ticari faaliyet ve kurumsal genişleme veya perakende tüketim olsun. Sınırsız miktarda krediye erişim olmadan dünya ekonomisi durma noktasına gelirdi.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.