Ana SayfaAltcoin Haberleri3 Space Art (PACE) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

3 Space Art (PACE) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Pace coin, ilk kez borsalarda listelenecek. Bu listelemenin Gate borsasında yapılması ilk adım olarak büyük gelişme olarak nitelendirilebilir.

spot_img

3 Space Art, dijital sanatı gerçek dünyada daha erişilebilir kılmak için ortak bir hedefi paylaşan uzak kullanıcıların yaşadığı sanal bir buluşma yeridir. Yeni çıkacak olan Pace yatırımcılar tarafından merak ediliyor. 3 Space Art (PACE) Coin nedir, nasıl alınır, yorum, geleceği, bugün ne olur, alınır mı, düşer mi, yükselir mi?

3 Space Art (PACE) Coin Nedir?

3space Art, hem sanatçılar hem de koleksiyoncular için sahiplik oluşturmak, içeriği yönetmek ve telif ücreti toplamak için NFT‘leri kullanıyor. Ek olarak, dijital sanatın ve koleksiyon parçalarının daha geniş kitlelere sunulmasını geliştirmek için gerekli altyapının geliştirilmesine odaklanıyor. Pace Coin bu platformun yerel kripto para birimidir. İlk kez major borsalarda listelenecektir. 

Şimdi Tıkla, 3 Space Art Coin Alım-Satımına Başla

3space, dijital sanatı ve NFT’leri gerçek dünyaya ulaştırmak için bir köprü görevi görecek; sanatın ‘fiziksel’ olarak sergilenmesi için uygun kanalları bularak, etkinlik ve sergiler düzenleyerek. Bu çevrimdışı konumlar daha geniş bir kitlenin ilgisini çekecektir.

Sonuçta amacımız, sanatçıların, projelerin ve koleksiyonerlerin buluşması, kendi başlattığı projeler üzerinde çalışması ve işbirlikçi bir topluluk oluşturması için üretken bir alan yaratarak dijital sanatı gerçek dünyada yaymaktır.

PACE Nasıl, Nereden Alınır?

Pace token almak için aşağıdaki adımları takip etmeniz gereklidir;

  1. Buradan, borsa kaydınızı Başlayın.
  2. Açılan ekranda Siteye Git yazısına tıklayın (Bonus)
  3. Tüm borsa doğrulamaları tamamlayın.
  4. USDT satın alın.
  5. USDT işlem çiftinde Pace bulun.
  6. Startup üzerinden Airdrop olarak kazanabilirsiniz.
  7. Artık ticarete hazırsınız.

Pace Token Nedir?

PACE token, Marketplace ve Art Pool’u kullanan sanatçılar ve koleksiyonculara yönelik telif hakkı programının bir parçasıdır. PACE’in amacı sanatçılar, koleksiyoncular ve izleyiciler arasındaki teşvikleri uyumlu hale getirerek tüm katılımcıların dijital sanatı desteklemek ve tanıtmak için işbirlikçi bir çaba gösterebilmesini sağlamaktır.

Pace Coin Yorum

Pace coin, ilk kez borsalarda listelenecek. Bu listelemenin Gate borsasında yapılması ilk adım olarak büyük gelişme olarak nitelendirilebilir. Fakat listelemelerin devam etmesi projenin büyümesi açısından çok önemlidir.

Pace Coin Geleceği

Pace Gate borsasında Startup olarak listelenecektir. Boğa döneminde bu listelemeler yüksek kazançlar sağlayabilir. Fakat ayı piyasasında piyasa ciddi düşüşler yaşayabilir.

Pace Coin Bugün Ne Olur, Alınır mı?

Pace token coin bugün ne olur, yükselir mi, düşer mi gibi soruların cevabını arıyorsanız aşağıda yer alan teknik analiz aracımıza göz atmanızda fayda var. Araç çeşitli teknik gösterileri ele alarak genel bir sonuç sunmaktadır. Listelemeden sonra eklenecektir.

Diğer önemli coinler:

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar