Yanlışlıkla 135.000 Dolar Değerinde NFT’yi Yaktı

CryptoPunk Token Yaktı
Abone Ol 

Koleksiyoner Brandon Riley, alışılmadık bir NFT paketleme sürecinden geçerken yanlışlıkla 77 ETH (yaklaşık 135.000 $) değerinde bir CryptoPunk yanlışlıkla geri dönüşü olmayacak şekilde yaktı. Yanlışlıkla 135.000 Dolarlık Değerinde NFT Yaktı

NFT Yatırımcısı Yanlışlıkla 135.000 Dolarlık Değerinde CryptoPunk Nft’yi Yaktı

NFT koleksiyoncusu Brandon Riley bir tweet’te, yaklaşık 135.000$ değerindeki CryptoPunk #685 tokeninin yanlışlıkla bir imha adresine gönderildikten sonra geri alınamaz bir şekilde kaybolduğunu yazdı.

Riley  tweetter üzerinden: “Bugün CryptoPunk #685’i sarmaya çalışırken yanlışlıkla yaktım. Riley , talimatları tam olarak uygulamaya o kadar odaklanmıştım ki servetimin üçte birini tek bir işlemde mahvetme hatasını yaptım,” diye yazdı.

Riley’ye göre CryptoPunk #685’i “sürekli teminat” olarak ve gelecekteki kredi başvurularını güvence altına almak için kullanmayı planlıyordu.

Bununla birlikte, bir proxy cüzdanı oluşturmaya çalışırken yanlış bir şey yaptı ve sözleşmeye eriştikten sonra otomatik olarak, varsayılan olarak varlıkları yakmak için kullanılan bir adres aldı.

“Talimatların hepsini harfiyen yerine getirdim. Ancak gerçek şu ki, bu tür sözleşmelerle ilgili hiçbir deneyimim olmadığı için bunu tek başıma yapmaya çalışmamalıydım, ” dedi Riley.

İlginizi çekebilir

Sosyal medyadaki olay hakkında yorum yapan kripto topluluğu, çoğu kripto ekosisteminin karmaşık talimatlarının ve kafa karıştırıcı kullanıcı arayüzünün yatırımcıları sürekli olarak para kaybetme riskine maruz bıraktığını ve erken bir güncelleme gerektirdiğini oybirliğiyle kabul etti.

Daha önce, Çin Devlet Piyasa Düzenleme İdaresi, 2022’nin sonuna kadar misli olmayan tokenlerle (NFT’ler) ilgili şikayet sayısının %30.000 arttığını bildirdi.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.