Ana SayfaKripto Para HaberleriWorldcoin (WLD) Fiyat Tahmini ve Yorum: Hedef Fiyat 10 Dolar

Worldcoin (WLD) Fiyat Tahmini ve Yorum: Hedef Fiyat 10 Dolar

Şubat 2024 verilerine göre genel Worldcoin fiyat tahmini hissi yükseliş yönünde 19 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyallerini ve 4 düşüş sinyalini işaret ediyor.

spot_img

Yazı tarihi itibariyle Worldcoin son 1 hafta içerisinde %76 oaranında artış, son 1 ay içerisindeyse %246 oranında artış yakaladı. Bu denli yükseliş daha fazla bireysel ve kurumsal yatırımcının dikkatini çekti. Peki Worldcoin (WLD) 10 Dolar olur mu? İşte en güncel Worldcoin (WLD) fiyat tahmini ve yorum.

Worldcoin (WLD) Fiyat Tahmini ve Yorum

Yapay zeka ile ilişkili kripto paralar, Bitcoin’deki yavaş harekete rağmen geçen haftadan bu yana genel piyasadan daha iyi performans gösterdi. Son verilere göre Worldcoin(WLD) coin bir haftada %76 artış yaşarken, SingularityNET (AGIX) %148, Fetch.ai (FET) ve Graph (GRT) sırasıyla %66 ve %50 arttı.

16 Şubat’ta OpenAI, piyasada Yapay zekaya olan ilginin yeniden canlanmasını tetikleyen ve Al ile ilgili kripto paraların art arda artmasına neden olan metinden videoya oluşturucusu Sora’yı tanıttı. Üstelik Nvidia (NVDA) dördüncü çeyrek kazançlarıyla ilgili yüksek beklentileri aştı.

IntoTheBlock’a göre Worldcoin fiyatı son iki haftada %200’ün üzerinde artış göstererek 1 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştı. 

Worldcoin fiyatının artan hacimle toparlanması yükseliş görünümünü desteklerken, bazı haberler tarafından yönlendirilmedikçe mevcut hızın devam etme olasılığı daha düşük. Bu nedenle, WLD fiyatı bir düzeltme aşamasına hazırlanırsa yatırımcılara 7,5 Dolar ve ardından 6,5 Dolar’dan geri çekilme desteği sunabilir.

  • 24 Şubat 2024 saat 10:03 verilerine göre genel Worldcoin fiyat tahmini hissi yükseliş yönünde 19 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyallerini ve 4 düşüş sinyalini işaret ediyor.
  • Teknik göstergelerimize göre Worldcoin’in 200 günlük SMA’sı önümüzdeki ay artacak ve 25 Mart 2024 itibarıyla 0,00 $’ a ulaşacak . Worldcoin’in kısa vadeli 50 Günlük SMA’sının 25 Mart 2024 itibarıyla 6,38 $’ a ulaşacağı tahmin ediliyor .
  • Göreceli Güç Endeksi (RSI) momentum osilatörü, bir kripto para biriminin aşırı satıldığını (30’un altında) veya aşırı satın alındığını (70’in üzerinde) işaret eden popüler bir göstergedir. Şu anda RSI değeri 83,23 seviyesinde bulunuyor ve bu da WLD piyasasının aşırı alım pozisyonunda olduğunu gösteriyor. RSI göstergesi WLD fiyatının artacağını gösteriyor.
  • Worldcoin’in 200 günlük hareketli ortalaması yukarı doğru eğimlidir ve 19.02.2024’ten beri yükseliştedir, bu da trendin güçlü olduğu anlamına gelir.
  • Dört saatlik zaman diliminde Worldcoin fiyat tahmini yapacak olsaydık, 50 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaların yükseliş eğilimi gösterdiği göz önüne alındığında, bu düşüş eğilimi gösterirdi.

Destek Seviyeleri

# Fiyat Kuvvet
S1 $ 7.83   
S2 $ 7.36   
S3 $ 6.74   

Direnç Seviyeleri

# Fiyat Kuvvet
R1 $ 8.91
R2 $ 9.53
R3 $ 9.99

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar